• Zaproszenie do Rodziny SMS LO Aleksandrów Łódzki!

Zaproszenie do Rodziny SMS LO Aleksandrów Łódzki!

28 marca 201912-

W imieniu całej społeczności aleksandrowskiej koszykówki serdecznie zapraszamy rodziców oraz uczennice III klas gimnazjów rocznika 2003 oraz ośmioklasistki rocznika 2004 do Rodziny Szkoły Mistrzostwa Sportowego Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Mieście Sportu Aleksandrowie Łódzkim!

Zapraszają Was dwukrotne Mistrzynie (2013 i 2014) i trzykrotne Wicemistrzynie Polski i ubiegłoroczne brązowe medalistki Licealiady 2018 i tegoroczne Wicemistrzynie Polski juniorek starszych U22!

Sztab trenerski – trenerzy przygotowania koszykarskiego Piotr Rozwadowski (indywidualne treningi z graczami niskimi), Adam Rajkowski (indywidualne treningi z graczami wysokimi), Dariusz Raczyński (trener mentor wszystkich grup młodzieżowych), trener przygotowania motorycznego Piotr Milbrandt!

Sztab medyczny – Klinika Orto Sport Clinic dr Grzegorz Sobieraj, dr n. med. Dariusz Świniarski, dr n. med. Jolanta Wrzesińska, fizjoterapeuci Paweł Karasiak i Bartłomiej Cieplucha.

Jak pogodzić sport z dobrym przygotowaniem do matury? Pokażemy Wam!

W ubiegłym roku pożegnaliśmy kolejny rocznik SMS-ianek, który może pochwalić się zdawalność matury 2018 na poziomie 97%!

Dwa wybrane fakultety od pierwszej klasy! Profesorowie przedmiotów maturalnych obecni codziennie na dyżurach (przedział godzinowy 16.00-21.00) w bursie szkoły!

Jak wznieść się na wyżyny swoich umiejętności intelektualnych i sportowych? Pokażemy Wam!

Startujemy z SMS-iankami w I Lidze Kobiet w minionym sezonie mieliśmy najmłodszą drużynę ze średnią wieku 17,88! II Lidze Kobiet, rozgrywkach młodzieżowych juniorek starszych U-22 oraz juniorek młodszych U-18!

Rozpoczęliśmy budowę nowego obiektu: drugiej hali pasywnej wybudowanej w Polsce!

Od dwóch lat jesteśmy uczestnikiem Programu KOSSM oraz SMOK spiętych wspólną klamrą pod tytułem MAPA, wspieranego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz PZKosz!

Kontynuujemy współpracę z czołowymi klubami w Polsce, a w sezonie 2019/2020 rozpoczynamy pełną współpracę szkoleniową z klubem Basket Ligi Kobiet MMKS Katarzynki Energa Toruń!

To wszystko dla Was!

Test sprawnościowy dla przyszłych SMS-ianek odbędzie się w dniu 25.05.2019 r. (sobota) godzina 14.00, sprawdzian przewidziany jest z wycieczką po wszystkich obiektach sportowych, z których korzystają uczennice Szkoły Mistrzostwa Sportowego-Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Aleksandrowie Łódzkim.

Zaproszenia zostaną rozesłane, a otrzymają je najlepsze z najlepszych z całej Polski :)

Dyrektor SMS-LO Aleksandrów Łódzki

Pani Renata Święciak-Ruda e-mail sekretariat@sms-kopernik.pl