• Dream Team U-17 walczy o Mistrzostwo woj. łódzkiego!

Dream Team U-17 walczy o Mistrzostwo woj. łódzkiego!

22 lutego 202212-

Wybił czas na dokończenie rundy zasadniczej juniorek młodszych U-17, która kończy się dwumeczem z drużyną Widzewa Łódź! Przed pierwszym spotkaniem obydwie ekipy wywalczyły statut drużyny niepokonanej i mogły się pochwalić bilansem 8:0! Matematycznie, to SMS-ianki z Miasta Sportu miały zdecydowanie lepszy atak zdobytych 677 pkt., przy 556 pkt. łodzianek, w obronie dzieliły obydwie niepokonane drużyny różnica 33 oczek na rzecz widzewianek! Ale w ogólnym bilansie zdobytych do straconych, to aleksandrowianki prowadziły w tabeli z różnicą +265 do +177 koleżanek z Łodzi...

Odrabiamy IV kolejkę - hit rozgrywek U-17K, walka o Mistrzostwo województwa łódzkiego!

Niestety hit zawiódł sportowo, ale wojnę nerwów wygrywają łodzianki, które już pierwszą kwartą ustawiły końcowy wynik spotkania :(

Ale nic się nie dzieje, tylko porażki uczą! Dziś zabrakło agresji i opanowania mentalnego, ale jest rewanż już w niedzielę, a do odrobienia tylko 11 oczek!

W drugiej odsłonie gra się wyrównała, o której zadecydowała zmiana gry obronnej Basketek, ale od pierwszej do ostatniej kwarty mieliśmy problem z zatrzymaniem... jednej zawodniczki gospodyń Nikoli Tomasik (34 pkt. 1x3)!

Druga połowa, to kilka prób zbliżenia się do widzewianek, ale podopieczne trenerów Marcina Grockiego i Sebastiana Karalusa, niestety za każdym razem zawsze same siebie "spowalniały" poprzez liczne błędy i proste straty, ale ten mecz, już był o stawkę, więc dziś kilka "pazurków" wymierzonych w kierunku łodzianek, to za mało!

Głowy do góry i zdecydowanie poprawiając grę obronną i agresję boiskową, z której jesteście znane w niedzielę odrabiamy straty i zdobywamy tytuł Mistrzyń woj. łódzkiego! <3

Dziś gratulujemy podopiecznym trenerki Anny Chodery, a Basketkom dziękujemy za zaangażowanie z drugiej połowy!

IV kolejka juniorek młodszych U-17 Hala MOSiR Łódź ul. Małachowskiego 5/7

Widzew Łódź - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 67:56 (26:15, 13:9; 15:17, 13:15) statystyki, tabela, video.

Już w niedzielę zapraszamy do Hali SMS-LO przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 5, gdzie dojdzie do rewanżu kończącego zmagania na poziomie województwa łódzkiego, startujemy o godzinie 17.00! Trzymamy mocno kciuki <3