• Wracamy na fotel lider rozgrywek U-19! <3

Wracamy na fotel lider rozgrywek U-19! <3

22 listopada 202212-

Pod wodzą sztabu trenerskiego Bartosz&Jakub&Karol najstarsze SMS-ianki dograły zaległą kolejkę numer VII i w środowy wieczór zmierzyły się z toruńską ekipą trenera Tomasza Urbana - MMKS Katarzynki Toruń

Dream Team U-19 przystępował do spotkania w roli faworyta, przypomnijmy w pierwszych spotkaniu pokonujemy torunianki w słynnej Hali "Spożywczaka" przy ul. Grunwaldzkiej 33/35 - 47:92... Wówczas mieliśmy sinusoidalną grę aleksandrowianek, które momentami grały doskonale, by po chwili dawały niepotrzebnie nadzieję gospodyniom, ale spotkanie miało miejsce ponad miesiąc temu, więc z niecierpliwością czekaliśmy na rewanż, by sprawdzić formę naszej reprezentacyjnej drużyny!

Niestety wiemy, że w ponownej rywalizacji nie wystąpi SMS-ianka Zosia Skoneczna, wówczas 19 października zdobywczyni 12 pkt., której życzymy wytrwałości i siły w powrocie do drużyny! <3

Spotkanie rozpoczynamy pewnie zgodnie z zaleceniami trenera Bartosza, dobry bilans obrony z atakiem poparty zaangażowaniem każdej z SMS-ianek przynosi zamierzone efekty, wygrywamy pierwsze dziesięć minut 32:7...

W drugiej części nastąpiło lekkie rozluźnienie w szeregach aleksandrowianek, ale nadal utrzymujemy dobre tempo gry!

Pierwsza połowa kończy się wynikiem 57:17...

Trzecia część pokazuje, że nie wolno nigdy lekceważyć przeciwnika, młodsze, przegrywające walkę fizyczną torunianki, nie poddały się i ambitnie powalczyły w drugiej połowie, przy bierności Basketek w obronie!

Dziękujemy toruniankom za ambitną postawę, a aleksandrowskim koszykarkom gratulujemy siódmej wygranej w sezonie 2022/2023 i powrót na najwyższe podium! Brawa za pierwszą połowę i znakomitą, zbilansowaną grę! <3

VII kolejka rozgrywek juniorek starszych U-19 Hala SMS-LO Aleksandrów Łódzki ul. Marii Skłodowskiej-Curie 5 23.11.2022 r. godz.18.45

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - MMKS Katarzynki Toruń 103:54 (32:7, 25:10; 21:19, 25:18) statystyki, tabela.

Dream Team U-19 wraca do rywalizacji młodzieżowej na poziomie U-19, już w niedzielę, gdzie również we własnej hali podejmiemy drużynę Basket 4Ever Ksawerów, start godz.16.00!