• Przepiękny prezent od Dream Team-u U-19 <3

Przepiękny prezent od Dream Team-u U-19 <3

19 grudnia 202012-

Zwycięstwo uzdolnionej młodzieży w rozgrywkach juniorek starszych zakończyło Stary Rok 2020!

Wybiła godzina 15.38 dnia 20.12.2020 r. (niedziela) właśnie o tej godzinie zakończył się mecz rewanżowy z młodzieżą z Łodzi! Dziś Basketki rocznika 2002 i młodsze, przypomnijmy w bieżącym sezonie z uwagi na decyzję PZKosz o likwidacji kategorii wiekowej U-22, a przejściem na szkolenie juniorek starszych w wymiarze U-19, zmierzyły się z koleżankami z drużyny Widzewa Łódź, które w pierwszym meczu rozegranym 8.11.2020 r. sprawiły niespodziankę i zagrały jak równy z równym, mimo młodszego składu!

Nasza uzdolniona młodzież dziś sprawiła wspaniały prezent Bożonarodzeniowy Władzom Miasta Sportu, Powiatu Zgierskiego, Dyrekcjom Szkół SMS-LO Aleksandrów Łódzki, SP 1 w Mieście Sportu, Sponsorom - Zet-Kreska S.A., Inter-Marche Aleksandrów Łódzki, Rosiński - Foto, Sklep, Studio, Hepavita Centrum Diagnostyczno-Lecznicze, PGKiM

Korzystając z okazji składamy Państwu Członkom Rodziny UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki moc najserdeczniejszych życzeń zdrowia, siły i wytrwałości wraz z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia i Nowym Rokiem 2021, z którym wiążemy wielkie nadzieje, na lepsze jutro <3

Ale w kilku słowach wróćmy do relacji z dzisiejszego widowiska, które stworzyły drużyny z Miasta Sportu i Łodzi, które cyklicznie spotykają się w ramach rozgrywek ŁZKosz i młodzieżowych Finałach Mistrzostw Polski od juniorek starszych po kadetki, a może w sezonie 2020/2021 dołączą młodziczki!

Drużyna sztabu trenerskiego Łukasz Czuku, Piotr Niewiadowski i asystentka Anna Chodera przyjechała do Aleksandrowa Łódzkiego z chęcią sprawienia niespodzianki, ale dziś Basketki na niewiele pozwoliły młodszym koszykarkom z drużyny Widzewa Łódź...

Od pierwszych minut zdecydowanie poprawiona obrona (największe postępy) z zaangażowaniem wszystkich aleksandrowskich koszykarek ucieszyła trenera Adama Rajkowskiego i dziś w roli asystenta trener przygotowania motorycznego/fizjoterapeuta Mateusza Bukackiego :) poprawa w ataku, z licznymi kontratakami mogły się podobać, ale zdecydowanie kluczem do zwycięstwa okazała się znakomita gra zespołowa w grze obronnej! Brawo WY <3

Po pierwszej połowie schodziliśmy przy wyniku 44:24...

Dłuższa przerwa jeszcze bardziej pobudziła nasze młode-gniewne z Miasta Sportu, które ponownie grają koncert w obronie, gdzie agresywna, uzupełniająca, komunikująca się DRUŻYNA - DREAM TEAM-u U-19 kończy trzecią odsłonę wynikiem 63:29!

Na ostatnie dziesięć minut aleksandrowski sztab wystawia zawodniczki z ławki rezerwowych, które w pełni kontrolując każdą minutę ostatecznie wygrywa potwierdzając dobry kierunek szkolenia uzdolnionej aleksandrowskiej młodzieży, dziś zasłużyliście na wielkie brawa, że mimo przemęczenia potrafiłyście zmotywować się do ciężkiej pracy i zasłużenie wygrać zdobywając Mistrzostwo Województwa Łódzkiego! GRATULUJEMY <3 JESTEŚCIE WIELCY!

Serdecznie dziękujemy koszykarkom z Łodzi za walkę, a Basketkom z Miasta Sportu gratulujemy życząc zawodniczkom obydwu drużyn i ich Rodzinkom przepięknych Świąt Bożonarodzeniowych i cudownego Roku 2021 <3

VIII kolejka rozgrywek juniorek starszych U-19

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - Widzew Łódź 78:51 (24:15, 20:9; 19:5, 15:22) statystyki, tabela.

Spotkanie z łódzką młodzieżą zakończyło rywalizację w Starym Roku 2020 sezonu 2020/2021, do walki juniorek starszych włączymy się 13 stycznia w meczu wyjazdowym, gdzie zmierzymy się z ekipą MUKS WSG Supravis Bydgoszcz!