• Team Coach-a Kacpra niepokonany!

Team Coach-a Kacpra niepokonany!

09 maja 201812-

Nietypowo bo w środowe popołudnie podopieczne trenera Kacpra Nowowiejskiego, Jakuba Głuszka i Eleny Redłowskiej-Agafonnikovej zmierzyły się w rywalizacji z młodszą drużyną z Łodzi...

Niepokonane liderki najmłodszej grupy wiekowej skrzatek U-11 nie były gościnne dla podopiecznych trenerki Jolanty Kurczewskiej narzucając swój styl gry, charakteryzujący obrończynie mistrzowskiego tytułu z poprzedniego sezonu! Agresywna obrona i łatwe punkty po kontrach, ale najmłodsze Basketki również dokładają kolejne wtajemniczenia koszykarskie - ofensywna zbiórka, gdzie brylowała Martuś Menkarska (11 pkt.), piękne asysty oraz rzuty z półdystansu!

Brawo WY :)

Łodzianki mimo, że odstawały fizycznie nie poddawały się, co więcej wypracowywały sobie pozycje, ale dziś rzut zawodził, w przeciwieństwie do aleksandrowskich koszykarek, którym pozostało już tylko jedno spotkanie rundy zasadniczej!

Dziś dziękując widzewiankom za ambitną postawę pragniemy gorąco podziękować całej aleksandrowskiej drużynie, bez wyróżnień, ponieważ dziś pokazałyście grę zespołową w obronie i ataku!

Gratulujemy uwaga dziesiątej wygranej z rzędu!

Podziękowania dla naszych kochanych kibiców :) Brawo WY!

Skrzatki U-11

Widzew Łódź - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 2:109 (1:25, 1:30, 0:28, 0:26) statystyki, tabela.

Zakończenie rundy zasadniczej w najbliższą sobotę, gdzie w spotkaniu wyjazdowym zagramy z drużyną PTK II Suwary Pabianice. Początek spotkania o godzinie 10.00 w hali MOSiR Pabianice ul. Grota-Roweckiego 3!