• Młodziczki starsze zakończyły sezon!
image

Młodziczki starsze zakończyły sezon!

27 marca 201712-

W minioną niedzielę młodziczki starsze zakończyły sezon 2016/2017, bardzo trudny sezon, gdzie wszystkie braki treningów motorycznych zostały uwidocznione! Podopieczne trenera Piotra Rozwadowskiego przystąpiły do sezonu bez wiary w sukces, a przypomnijmy w poprzednich rozgrywkach potrafiły postawić się czołówce! Kończąc sezon z tylko sześcioma wygranymi i zajęcie VII miejsca mamy niedosyt, ale cóż tak się również zdarza i na pewno zebrane doświadczenie zaowocuje w kolejnych latach!

Spotkaniem z drużyną z Bełchatowa Basketki rocznika 2003 pokazały, że wystarczy wiara w zwycięstwo i można grać jak równy z równym z każdą ekipą w lidze! Właśnie o to chodzi byście miały "złość sportową" i łaknienie zwycięstwa w każdej rywalizacji! Walka i jeszcze raz walka! Ostatecznie musieliśmy uznać wyższość podopiecznych trenera Tomasza Wojciechowskiego, którym gratulujemy!

Basketkom dziękujemy za ostatnie kolejki, gdzie pokazałyście "pazurki", ambitnie powalczyłyście i tego się trzymajcie, więcej wiary we własne umiejętności, bo przecież je już posiadacie!


XVI kolejka U-14 grupa A
MUKS Bełchatów - UKS Basket I Aleksandrów Łódzki 76:61 (11:14, 21:14, 17:18, 27:15) statystyki, tabela.
Dziękujemy za wkład w sezon 2016/2017 sztabowi trenerskiemu złożonemu w składzie Piotr Rozwadowski, Edyta Koryzna, Wiesław Benda, fizjoterapeutom Żanecie Andrychowicz, Danielowi Stachowiakowi, zawodniczkom Aleksandrze Grzelak kapitanowi, Kindze Buczyńskiej, Roksanie Bućko, Wiktorii Jałowieckiej, Patrycji Kowalczyk, Nadii Kruk, Adriannie Kunat, Kindze Lenart, Mai Michalskiej, Lidii Miller, Mai Sikorskiej, Angelice Szałek, Mai Trafalskiej oraz Wiktorii Woźniackiej!    
Nie odpuszczamy dzielnie wracamy na treningi i przygotowujemy się do kolejnego sezonu!
GO Basket GO!