• Wspaniały prezent od najmłodszych Basketek!
image

Wspaniały prezent od najmłodszych Basketek!

18 grudnia 201612-

Podopieczne trenerki Eleny Redłowskiej-Agofonnikovej i trenera Jakuba Głuszka w minioną sobotę otworzyły swoje kariery sportowe uczestnicząc w I Turnieju w kategorii żaczek U-12 (rocznik 2005 i młodsze)! Z radością na twarzach, aż 25 Basketek w hali MOSiR Łódź przy ul. ks. Skorupki 21 powalczyły o pierwsze punkty w sezonie! 

W pierwszym spotkaniu zmierzyliśmy się z koleżankami, gospodyniami turnieju, drużyną UKS Szkoła Gortata Łódź i od pierwszych minut ton nadawały nasze małolaty, które skrupulatnie z każdą kwartą powiększały przewagę, a Basketka Tatiana Redłowska (córka trenerki) wzięła na barki zdobywanie punktów, 12 oczek na jej koncie z 17 punktów drużyny może imponować, ale zasługę w zwycięstwie należy się WSZYSTKIM podopiecznym trenerki Eleny i trenera Jakuba! Brawo! Gratulacje!   

U-12 żaczki

UKS Szkoła Gortata Łódź - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 17:5 (4:1, 2:0, 7:0, 4:4) statystyki


W drugim meczu Turnieju w hali MOSiR Łódź zagraliśmy z łowiczankami, które stoczyły zacięty bój z Basketkami!  

Mimo, że pierwsza kwarta nie zapowiadała wyrównanej rywalizacji, ale od drugie odsłony trwał zacięty bój z grą punkt za punkt.                 

Ostatecznie, to aleksandrowskie koszykarki schodzą z drugim zwycięstwem na koncie! to jest to, właśnie to! Brawo!, Brawo!

Gratulując wspaniałej postawy, dziękujemy za przepiękny prezent, który się zwie 2:0! Rewelacja!

Wymarzony początek! Brawo! 

UMKS Księżak Łowicz - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 21:27 (4:10, 5:6, 8:6, 4:5) statystyki, tabela.


Najmłodsze Basketki zasłużyły na "duże" prezenty, a po Świętach i Nowym Roku ruszamy do boju w Aleksandrowie Łódzkim, gdzie w pierwszą sobotę stycznia zorganizujemy pierwszy turniej żaczek, w którym zmierzymy się z dotychczasowym liderem drużyną UKS SMS ŁKS Łódź!

GO U-12 GO!