• Dream Team U-11 zbiera bezcenne doświadczenie! <3

Dream Team U-11 zbiera bezcenne doświadczenie! <3

06 lutego 202312-

W sobotni poranek w Mieście Sportu odbył się Turniej U-11, gdzie podopieczne trenera Kacpra Nowowiejskiego zmierzyły się z ośrodkami - ŁKS KK Łódź oraz MKS Ósemka Skierniewice...

W pierwszej rywalizacji zmierzyliśmy się z łodziankami, które zajmowały VII miejsce w tabeli pierwsza kwarta, to zacięta walka punkt za punkt, gdzie końcówka należała do łodzianek (11:15), ale już w drugiej części najmłodsze Basketki rocznika 2012 i młodsze zaczynają powolutku odrabiać straty, poprzez dobrą grę w obronie!

Zamykamy ŁKS-ianki na ośmiu punktach, by zdobyć kolejne 9! <3

Emocji sportowych nie zabrakło również w drugiej połowie, gdzie w III kwarcie pada remis i o losach spotkania decyduje ostatnie dziesięć minut, w których obydwie ekipy mogły rotować całym składem! Niestety o wyniku końcowym zadecydowała skuteczność rzutowa z linii rzutów osobistych :( ale zebrane bezcenne doświadczenie na pewno nie pójdzie w las!

Po dzielnej walce musimy uznać wyższość koleżanek z Łodzi podopiecznych trenerki Eleny Agafonnikovej-Redłowskiej.

XVII kolejka rozgrywek skrzatek U-11 Hala SP 1 ul. Waryńskiego 22/26 11.02.20MJ r. (sobota) godz.10.00

UKS Basket Aleksandrów Łódzki - ŁKS KK Łódź 33:40 (11:15, 9:8; 9:9, 4:8)

Drugi pojedynek podczas Turnieju w Mieście Sportu, to rywalizacja wspomnianych łodzianek z drużyną MKS Ósemką Skierniewice!

Podopieczne trenera Adriana El-Warda od pierwszych minut narzuciły swój styl gry, mocną obronę i duża skuteczność rzutowa zadecydowała o przekonywującej wygranej skierniewiczanek.

ŁKS KK Łódź - MKS Ósemka Skierniewice 15:66 (4:29, 7:20; 4:17, 0:0)

W ostatniej rywalizacji skierniewiczanki zmierzyły się z Basketkami i mimo zmęczenia dały lekcję naszym koszykarkom, ale należy pamiętać, że wynik nie ma znaczenia, na tym etapie, ciężka, systematyczna praca podczas treningów i zbieranie bezcennego doświadczenia boiskowego! Cele przyjdą później...

MKS Ósemka Skierniewice - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 60:10 (19:2, 26:4; 15:4, 0:0) tabela.

Gratulujemy wszystkim uczestniczkom Turnieju U-11 w Mieście Sportu i dziękujemy Kibicom za wspaniałe wsparcie koszykarek z ośrodków ze Skierniewic, Łodzi oraz Aleksandrowa Łódzkiego! <3

Za tydzień wyjeżdżamy do Skierniewic, gdzie spotkamy się z gospodyniami oraz pabianiczankami!