• Trzecia wygrana z rzędu naszych kadetek! Brawo Wy :)

Trzecia wygrana z rzędu naszych kadetek! Brawo Wy :)

26 listopada 201712-

Nie zwalniają tempa podopieczne sztabu trenerskiego; trenera głównego Adama Rajkowskiego oraz trenerów przygotowania motorycznego Piotra Milbrandta i Macieja Kosiaka!

W sobotnie przedpołudnie powalczyły na sieradzkim parkiecie, gdzie zmierzyły się z zaprzyjaźnioną drużyną LUKS Trójką Sieradz prowadzoną przez trenera Grzegorza Andryszczaka...

Zmotywowane gospodynie od pierwszych minut dały sygnał naszym Basketkom, że dziś mają zamiar wygrać spotkanie i zrewanżować się za wysoką przegraną z pierwszej rundy, gdzie 14 października uległy w hali w Mieście Sportu Aleksandrowie Łódzkim 89:53!

Zaskoczone aleksandrowskie koszykarki przebudzają się w II kwarcie, wreszcie grając na swoim poziomie. Po przerwie niestety ponownie gramy bez większego zaangażowania w obronie i ataku, wygrywając nieznacznie dwie ostatnie części pojedynku dowozimy cenne zwycięstwo!

Gratulujemy sieradzankom zaangażowania i woli walki, a Basketkom dziękujemy za wygraną, ale trzeba się szybko obudzić, bo już za tydzień walczymy z liderem naszej grupy - drużyną z Pabianic! Do odrobienia mamy tylko dziewięć małych punkcików :)

Aleksandrowskie koszykarki zaprezentowały się w nowych strojach projektu Bartosza Obiedzińskiego z firmy Keeza. Pozdrawiamy :)

VI kolejka kadetek U-16 grupa B

LUKS Trójka Sieradz - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 49:76 (17:15, 8:28, 11:14, 13:19) statystyki, tabela.

Jak wspominaliśmy za tydzień 2 grudnia zagramy na parkiecie w Pabianicach przy ul. Grota-Roweckiego 3, gdzie zmierzymy się z jak dotąd niepokonaną drużyną PTK Szok Pabianice, początek rywalizacji o godzinie 10.30!