• Jesteśmy w Półfinałach Mistrzostw Polski U-18K! :)

Jesteśmy w Półfinałach Mistrzostw Polski U-18K! :)

25 marca 201812-

W trzecim dniu zaciętej rywalizacji juniorek młodszych w II grupie rozgrywanych w Mieście Nowy Sącz niedzielną walkę rozpoczął mecz o wszystko! Wygrana drużyna zgarniała awans do półfinałów Mistrzostw Polski U-18K!

SMS-ianki z "kacem moralnym", kiedy po sobotniej przegranej po dogrywce z ekipą z Wrocławia, miały do udowodnienia w rywalizacji z gospodyniami turnieju, kto zasługuje na awans i przybliżenie się do Wielkiego Finału juniorek młodszych!

Już w pierwszej odsłonie widzieliśmy nerwowe zachowanie po obydwu stronach, duża ilość niecelnych rzutów połączona ze sporą sumą strat... ostatecznie kwarta otwierająca najważniejsze spotkanie niedzielne zakończyła się wynikiem 14:14!

Basketki z Miasta Sportu rozpoczynają marsz po zwycięstwo w drugiej części, gdzie lepiej bronią i co ważne wreszcie trafiają z czystych pozycji! Czternaście oczek przewagi nastrajało na pozytywne zakończenie, ale góralki z Nowego Sącza nie odpuszczają...

Na dłuższą przerwę schodzimy przy wyniku 28:42! :)

W trzeciej odsłonie ponownie trwa mega zacięta rywalizacja i po raz drugi mamy remis kwartowy 22:22!

Ostatnie dziesięć minut, to pełna kontrola wyniku przez aleksandrowskie koszykarki, które potwierdzają swoją siłę i meldują się w Półfinałach MP U-18K!

Brawo dla całego Team-u za ciężką pracę podczas trzech dni zmagań :) Dziękujemy :)

Team Szkoły Mistrzostwa Sportowego - Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Aleksandrowie Łódzkim wystąpił w następującym składzie;

sztab trenerski - Piotr Rozwadowski, Piotr Neyder, Adam Rajkowski

sztab medyczny - Paweł Karasiak

reprezentantki SMS LO - kapitan Wiktoria Kośla, Martyna Leszczyńska, Justyna Samulak, Jessica Solak wszystkie rocznika 2000, Paulina Dominiak, Martyna Janusz, Klaudia Kozłowska, Aleksandra Kozłowska, Zosia Łapińska, Bogusia Ołubek, Sylwia Sobczak, Katarzyna Szpera!

Jesteśmy z Was dumni! BRAWO WY :)

Turniej 1/4 MP U-18K grupa II
UKS Żak Nowy Sącz - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 59:78 (14:14, 14:28; 22:22, 9:14) statystyki, tabela.
Teraz czekamy na wszystkie wyniki sześciu grup, a w najbliższy wtorek 27.03.2018 r. dowiemy się, gdzie jedziemy na półfinały Mistrzostw Polski U-18K, które odbędą się w terminie 27-29.04.2018 r.