• Zakończyliśmy rundę zasadniczą!
  • Zakończyliśmy rundę zasadniczą!
image

Zakończyliśmy rundę zasadniczą!

17 maja 201912-

W miniony czwartek podopieczne trenerki Eleny Redłowskiej-Agafonnikovej rozegrały ostatnie spotkanie rundy zasadniczej rozgrywek żaczek U-12...

Fatalny początek zadecydował o przebiegu spotkania, ale z każdą minutą drugiej połowy widzieliśmy wreszcie potencjał młodych-gniewnych z Miasta Sportu! Oczywiście oddajemy gratulacje dla przeciwniczek z Pabianic, które dograły rundę zasadniczą bez porażki, więc są pewnym kandydatem do złotego medalu. 

Team Eleny z ośmioma wygranymi i dwoma porażkami melduje się na trzecim miejscu U-12K i awansował do Wielkiego Finału, który odbędzie się w dniu 26.05.2019 r. (niedziela) w Pabianicach.

XXIII kolejka rozgrywek żaczek U-12K

UKS Basket Aleksandrów Łódzki - PTK Cocomore Pabianice 48:67 (5:21, 7:17; 15:21, 21:8) statystyki, tabela.

Przypomnijmy, że w Wielkim Finale spotkają się cztery najlepsze drużyny rundy zasadniczej, bez względu na wyniki zaległych spotkań w Finale A rywalizować będą best&best Pabianice (gospodarz), Basket 4EVER Ksawerów, UKS Basket Aleksandrów Łódzki oraz KKS Pro-Basket Kutno! 

Gratulacje dla opiekunów, zawodniczek i rodziców :)

Schemat Finału A przedstawia się następująco 1-4 (Pabianice - Kutno), 2-3 (Ksawerów - Miasto Sportu), o III miejsce przegrany meczu 1-4 z przegranym spotkania 2-3, o I miejsce zwycięzca meczu 1-4 ze zwycięzcą spotkania 2-3!

Więc mamy dwa tygodnie na doszlifowanie formy i ruszamy po złoty medal rozgrywek U-12K!

Programu SMOK - Szkolny Młodzieżowy Ośrodek Sportu wspierany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, Władze PZKosz oraz Władze Miasta Sportu przynosi efekty! Dziękujemy :) 

Trzymamy kciuki :)

GO BASKET GO!