• Pierwszy krok wykonany! Brawo :)

Pierwszy krok wykonany! Brawo :)

25 stycznia 201912-

Kiedy wyjeżdżaliśmy w piątkowy poranek z Miasta Sportu Aleksandrowa Łódzkiego wiedzieliśmy, że wytyczony cel przez Zarząd i sztab trenerski - awans do Wielkiego Finału rozgrywek juniorek starszych U-22, jest możliwy tylko wtedy, kiedy każda Basketka z Dream Team-u da z siebie tzw. 'max-a"!

Już w pierwszym meczu trzydniowego turnieju półfinałowego pokazaliśmy, że wszystkie aleksandrowskie koszykarki zasługują na wielkie brawa! Zaangażowanie, determinacja i radość gry, to elementy, które poprowadziły Dream Team do pierwszej wygranej, która otwiera możliwość powrotu do elity ośmiu najlepszych drużyn na mapie młodzieżowej koszykówki! Gratulujemy :)

Kwintesencją gry zespołowej jest dzielenie się piłką zobaczcie UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki niczym Golden State Warriors "wykręca" statystyki marzeń - WSZYSTKIE punktujące! - za dwa 28/45 - 62,22%, za trzy 7/25 28%, za jeden 14/21 66,7%, 45 zbiórek (atak 11, obrona 34), asysty 30, przechwyty 24 i bloki 13! Rewelacja :)

Myślimy, że już to wystarczy...

Dziękujemy przeciwniczkom z drużyny KSK Stal Brzeg prowadzoną przez trenera Mariusza Kolekty, a całemu Dream Team-owi za wspaniałe wejście w turniej! Gratulujemy :)