• Kolejna lekcja pokory...

Kolejna lekcja pokory...

21 października 201712-

Nasze SMS-ianki w sobotnie południe powalczyły w trzeciej kolejce II Ligi Kobiet w Warszawie, gdzie zmierzyły się z drużyną UKS 4 Ursus...

Po pierwszej kwarcie podopieczne trenera Piotra Rozwadowskiego, trenerów przygotowania motorycznego Piotra Milbrandta i Macieja Kosiaka miały powody do radości, zbilansowana gra w ataku i obronie przynosi efekty 11:14!

Doświadczone warszawianki przebudzają się wraz z początkiem II kwarty, ich obrona strefowa stała się murem nie do przebicia. Niska skuteczność rzutowa nie pomagała młodym aleksandrowiankom, a przewaga doświadczenia i fizyczności w grze w "pomalowanym" drużyny trenerów Krzysztofa Kulika i Tomasza Prasolika dobijała nasze SMS-ianki :( dzielenie walczyły w pozostałych częściach meczu, ale dziś nie zdobyliśmy Warszawy, ale bezcenne doświadczenie zebrane podczas rozgrywek drugoligowych na pewno przełoży się na grę w juniorkach młodszych U-18!

II Liga Kobiet 3 kolejka
UKS 4 Ursus Warszawa - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 66:37 (11:14, 18:8, 17:7, 20:8) statystyki
Za tydzień SMS-ianki pauzują, by 4 listopada zmierzyć się we własnej hali drużynę z Wołomina, zapraszamy gorąco już dziś na godzinę 14-tą na ul. Waryńskiego 22/26!