• Reprezentacyjna drużyna Miasta Sportu wyruszyła do Pruszkowa!
image

Reprezentacyjna drużyna Miasta Sportu wyruszyła do Pruszkowa!

12 grudnia 202012-

W sobotnie popołudnie podopieczne sztabu trenerskiego Adam Rajkowski, Agata Maciejewska, Mateusz Bukacki, Sonia Bałwas wyruszyli do Pruszkowa, gdzie zmierzyli się z trzecią siłą grupy A - drużyną Top Market MKS Pruszków...

Uzdolniona aleksandrowska młodzież ambitnie walczyła, ale siła i doświadczenie pruszkowianek nie pozwoliło na rozwinięcie skrzydeł naszemu Dream Team-owi U-19! 

Od pierwszej do ostatniej minuty spotkanie było pod kontrolą gospodyń, które zdemolowały w pomalowanym występ naszych graczy podkoszowych :(  

Szkoda, bo przy możliwości gry z tak doświadczonymi graczami drużyny z Pruszkowa brakowało ambitniejszej postawy! No cóż nadal czekamy na większe zaangażowanie w postawie aleksandrowianek, które po raz kolejny przestraszyły się fizyczności pruszkowianek! 

Oddajemy mecz, który miał być przełomem dla wielu Basketek, niestety czekamy dalej...

Gratulujemy drużynie trenera Jacka Rybczyńskiego, a aleksandrowskim koszykarkom życzymy wiary we własne umiejętności!   


X kolejka rozgrywek I Ligi Kobiet grupa A

Top Market MKS Pruszków - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 87:45 (20:12, 23:9; 25:9, 19:15) statystyki, tabela.

Za tydzień ostatnie spotkanie w Starym Roku 2020, które zagramy na własnym parkiecie z drużyną Politechniki Gdańskiej II Gdańsk, startujemy nietypowo, ponieważ o godzinie 13.00. Zapraszamy na relację live przygotowaną przez profesjonalistów Bliżej Sportu, których serdecznie pozdrawiamy!

GO BASKET GO!