• SMS LO minimalnie przegrywa ze starszymi łodziankami...

SMS LO minimalnie przegrywa ze starszymi łodziankami...

09 grudnia 201812-

W minioną sobotę wczesnym popołudniem SMS-ianki klas pierwszej oraz drugich rocznika 2001/2002 stanęły w szranki z bardziej doświadczonymi koleżankami z drużyny UKS Szkoła Marcina Gortata z Łodzi, w której wiodą prym nasze dwie byłe Basketki kapitan Martyna Zdunek "Buda" (21 pkt. 3x3) oraz Zuzanna Gortat (14 pkt. 1x3)...

Od pierwszych minut podopieczne trenerów Piotra Rozwadowskiego i Piotra Milbrandta starały się narzucić swój charakterystyczny styl gry - agresywna obrona i kontry w ataku, ale niestety łapały za szybko przewinienia, w pierwszej kwarcie, aż dziewięć, a w drugiej 7 :(

Pierwsza połowa kończy się wynikiem 29:32 i nadzieję na wygraną SMS-ianek zniweczyła kolejna III kwarta, w której pozwoliliśmy podopiecznym trenera Miodraga Gajića na zdobycie, aż 24 punktów! Nieszczęsna odsłona mimo wielkiego zaangażowania w ostatnich dziesięciu minutach, gdzie aleksandrowskie koszykarki próbowały odrobić straty zadecydowała o końcowym wyniku :(

Gratulując łodziankom dziękujemy SMS-iankom za wolę walki i pełne zaangażowanie, niestety osiem grających nie było w stanie wytrzymać tempa gry, choć doceniamy ambitną postawę w ostatniej kwarcie.

Spotkanie z łodziankami, niestety było już ostatnim meczem Starego Roku rozgrywanym w hali SP 1 przy ul. Waryńskiego 22/26 w Mieście Sportu. SMS-ianki czeka jeszcze jedno wyjazdowe spotkanie otwierające rundę rewanżową kończące zmagania w 2018 roku.

Zagramy w Warszawie z drużyną SKS 12, mając nadzieję na odrobienie strat z pierwszego spotkania (56:70) rozegranego 6 października.

Trzymamy kciuki!

IX kolejka rozgrywek II Ligi Kobiet
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - UKS Szkoła Gortata Łódź 65:71 (13:15, 16:17; 15:24, 21:15) statystyki, tabela.