• Ostatnie spotkanie październikowe za nami...

Ostatnie spotkanie październikowe za nami...

30 października 202112-

W niedzielne przedpołudnie Basketki roczników 2007 i młodsze pod wodzą trenerów Dariusza Raczyńskiego i Kacpra Nowowiejskiego wyruszyły, uwaga do Hali Atlas Arena Łódź na mecz ligowy rozgrywek o mistrzostwo województwa łódzkiego kategorii kadetek U-15! Legendarny, największy obiekt w województwie łódzkim gościł młode koszykarki - łodzianki i aleksandrowianki - tutaj

Przeciwniczkami, były koleżanki z drużyny ŁKS KK Łódź prowadzone przez trenera Marcina Markowicza, które walczyły o pierwsze zwycięstwo...

I kwarta

Już pierwsza odsłona pokazuje zaciętą rywalizację, w której bardziej liczy się gra w ataku, niż obrona - takie czasy nastały, najtrudniejszy element koszykówki jest niestety omijany szerokim łukiem przez młode adeptki basketu :( Po zaciętej walce pierwsza kwarta kończy się wynikiem 15:14...

II kwarta

Kiedy wydawało się, że rozstrzygnięcie przyjdzie wraz ze zmęczeniem w ostatnich minutach, Basketki łapią chwilkę zadyszki i do głosu dochodzą łodzianki, które grając na wyższym procencie rzutowym dokładają kolejne 5 oczek do przewagi, by na dłuższą przerwę schodzić przy wyniku 39:31...

III kwarta

Ta część spotkania mogła, być przełomowa dla aleksandrowianek, które po bardzo dojrzałej grze i wreszcie zbilansowanego fragmentu (obrony i ataku) wychodzą na 3-punktowe prowadzenie! Niestety brak konsekwencji zaowocowało, że właśnie schodziły na ostatnią część pojedynku z zaliczką 7 oczek 55:48...

IV kwarta

Ostatnie dziesięć minut, to ten moment spotkań, w których poznajemy "charaktery" i przygotowanie motoryczne, dziś zabrakło wiary w końcowy sukces! Więc głowy do góry i walczymy dalej ze swoimi słabościami... never give up!

Gratulujemy koleżankom z Łodzi zwycięstwa, a wszystkim Basketkom dziękujemy za zaangażowanie i wolę walki. Dziś wyróżnimy Oliwię Gleń (19 pkt.), która niesiona dopingiem kochanej Rodzinki, którą serdecznie pozdrawiamy pokazała jakie postępy poczyniła, Weronika Szer (12 pkt.), również wspierana przez tatusia, pozdrawiamy serdecznie, pokazała pazurki, Marta Menkarska (10 pkt.) powalczyła na "deskach"! Na wyróżnienie zasługuje również nasza rozgrywająca kapitan Weronika Lisiecka (7 pkt.), która dzielnie kierowała Dream Team-em U-15, pozdrowionka serdeczne dla Rodzinki! Dziękujemy, brawo WY <3

III kolejka rozgrywek kadetek U-15 31.10.2021 r. (niedziela) godz. 11.00 ATLAS Arena Al. Bandurskiego 7 Łódź

ŁKS KK Łódź - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 78:58 (15:14, 24:17; 16:17, 24:9) statystyki, tabela.

Chwilka odpoczynku i 7.11.2021 r. (niedziela) Dream Team U-15 wraca do Miasta Sportu i w Hali SP 1 przy ul. Waryńskiego 22/26 zagra spotkanie z ekipą ze Skierniewic. Trzymamy kciuki!