• Różowe Pantery wrzuciły 7 bieg!

Różowe Pantery wrzuciły 7 bieg!

04 grudnia 201612-

Szkolenie i jeszcze raz szkolenie! takim słowami możemy podsumować wspaniałe zaangażowanie Basketek klasy III F o profilu koszykarskim Miejskiego Gimnazjum w Aleksandrowie Łódzkim!

Kiedy z nowym sezonem 2016/2017 Team rocznika 2001 rozpoczynał współpracę z trenerami Piotrem Rozwadowskim i Edytą Koryzną mieliśmy wiele obaw dotyczących wizji dwóch wybitnych postaci trenerskich, ale po trzech miesiącach pracy krystalizuje się oblicze Różowych Panter, które mega ambitną postawą w obronie i płynną grą w ataku udowadniają, że ciężkie treningi przynoszą efekt na parkiecie!

Hit siódmej kolejki kadetek grupy B, miał dać odpowiedź, czy grające w kratkę aleksandrowski koszykarki, są gotowe do walki o najwyższe cele w sezonie 2016/2017! Spotkanie z drużyną z Kutna rozpoczęliśmy od zaciętej rywalizacji punkt za punkt i nic nie zapowiadało, że będzie to deklasacja podopiecznych trenera Adama Pawłowskiego, ale przypomnijmy, że tylko dwie kutnianki są rówieśniczkami naszych Basketek, pozostałe są młodsze!

Kolejne kwarty pokazały potencjał umiejętności technicznych oraz zbilansowanej gry obronnej i w ataku! Odsłona II i III obrazuje postawę Różowych Panter, gdzie w każdej z nich zdobywamy 20 punktów więcej od przeciwniczek! Brawo!

Dziękując ambitnej postawie drużyny z Kutna, czekamy na kolejny hit z udziałem podopiecznych trenera Adama, który zadecyduje o ostatecznym kształcie tabeli grupy A - Widzew vs Kutno 10.12.2016 r.

Gratulując aleksandrowskim koszykarkom znakomitej postawy podczas rywalizacji z drużyną z Kutna i awansu do fazy finałowej, czekamy na ostatni pojedynek rundy grupowej, gdzie zmierzymy się we własnej hali z młodszymi koleżankami z Pabianic!

VII kolejka U-16 grupa A

UKS Basket I Aleksandrów Łódzki - KKS Pro-Basket Sirmax Kutno 82:44 (22:21, 24:4, 26:6, 10:13) statystyki, tabela.

Kolejka VIII U-16 grupa A

Ostatnie spotkanie Różowych Panter w rundzie grupowej, gdzie zmierzymy się z...

UKS Basket I Aleksandrów Łódzki vs PTK Foto Ciesielski Pabianice

Hala MZS ul. Waryńskiego 22/26 Aleksandrów Łódzki 10.12.2016 r. (sobota) godz.11.00

Serdecznie zapraszamy fanów Różowych Panter!

GO Team 2001 GO!