• Dream Team U-15 dzielnie powalczył na własnym parkiecie! <3

Dream Team U-15 dzielnie powalczył na własnym parkiecie! <3

18 grudnia 202212-

W niedzielny poranek podopieczne sztabu trenerskiego Adam Rajkowski, Jakub Wróblewski, Karol Stańczyk zmierzyły się w ostatnim spotkaniu Starego Roku 2022 z drużyną Basket Stryków...

Rywalizacja stała na wyrównanym poziomie, gdzie każda z drużyn ambitnie walczyła, by wywalczyć zwycięstwo, najmłodsze SMS-ianki grające z wieloma brakami w składzie starały się brać odpowiedzialność na własne barki i zbierać bezcenne doświadczenia na polu nabierania pewności siebie, co bardzo cieszy! <3

Pierwsza odsłona odpowiedziała dobry graniem w grze ofensywnej obydwu drużyn, obrona to pojęcie obce dla aleksandrowianek i strykowianek :) Nie inaczej toczy się pojedynek w kolejnych minutach drugiej części, ale w drugiej połowie zaczynamy mieć duże problemy ze skutecznością rzutową, co momentalnie przekłada się na wynik :( Po trzech kwartach przegrywaliśmy 43:51...

Desperacje akcje do ostatniej sekundy nie dały nam dogrywki, czy też upragnionego zwycięstwa :(

Dziś zagraliśmy jak wspomnieliśmy z bardzo dużymi brakami w składzie, ale mimo niewielkiej przegranej udowodniliśmy w odwiecznym dylemacie młodych sportowców, którzy pragną wydobyć "z siebie" najlepsze cechy, pochwalić się całemu światu!

Jakie robię postępy techniczne, wydolnościowe, koordynacyjne, szybkościowe, jak również mentalne, jak radzę sobie z presją i pewnie jeszcze kilkanaście znalazłoby się, ale TAK dziś zrobiliśmy mały kroczek, ale dla niektórych Basketek najważniejszy w ich dotychczasowej karierze! Szacun <3

Gratulujemy podopiecznym trenera Bartłomieja Szczepaniaka, a najmłodszym SMS-iankom dziękujemy za ambitną postawę, którą bardzo doceniamy! <3

Wymieńmy, ambitnie walczące Basketki z Dream Team-u U-15 - pierwszy raz w sezonie 2022/2023 w roli kapitana - Julia Urbańczyk (9 pkt.), Ania Aleksandrowicz (22 pkt.), Asia Bajsarowicz (17 pkt.), najmłodsza w zespole Nina Stefańska (7 pkt., w tym dwie trójeczki), Maja Kubiak (2 pkt.) oraz te, które mimo braku zdobyczy punktowych oddały serducha w obronie - Nikola Sitarek, Julia Czechowicz! Brawo WY! <3

X kolejka rozgrywek młodziczek U-15 Hala SMS-LO Aleksandrów Łódzki ul. Marii Skłodowskiej-Curie 5 18.12.2022 r. (niedziela) godz.10.00

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - Basket Stryków 57:52 (18:15, 16:18, 9:18, 14:11) statystyki, tabela.

Na parkiety wracamy 8 stycznia 2023! W meczu wyjazdowym zmierzymy się z drużyną ŁKS KK Geocover Łódź, start godzina 11.00!