• Dużo pracy przed nami!
image

Dużo pracy przed nami!

10 stycznia 202112-

Z uwagi na napięty grafik rywalizacji U-17, długo nie czekaliśmy na spotkanie rewanżowe rozgrywek juniorek młodszych zmierzyliśmy się z liderem z dzielnicy Widzew Łódź, który pod wodzą trenerki Anny Chodery zawitał w sobotni wieczór do Miasta Sportu Aleksandrowa Łódzkiego...

SMS-inki z klas I i II o profilu koszykarskim powalczyły ze swoimi słabościami, realizując założenia sztabu trenerskiego Piotra Neydera, Mateusza Bukackiego i Sonii Bałwas. W pierwszej połowie zagraliśmy dobrze w obronie i ataku, udało się skorygować błędy ze spotkania, które rozegraliśmy tydzień temu! Niestety w kolejnych kwartach zabrakło konsekwencji i wiary w zwycięstwo! :(    

Faworytki z Łodzi nie zwiodły, a co więcej potwierdziły, że na tą chwilę nie mają sobie równych w lidze... ale w Turnieju Strefowym... :)

Gratulujemy łodziankom, a młodym-gniewnym z Miasta Sportu dziękujemy za pierwszą połowę, gdzie widzieliśmy pełne zaangażowanie i wolę walki! Przed nami jeszcze pięć miesięcy ciężkiej pracy, by móc myśleć o walce o medale Mistrzostw Polski!


XII kolejka rozgrywek juniorek młodszych U-17 

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - Widzew Łódź 45:87 (11:24, 12:16, 14:27, 8:20) statystyki, tabela.

Za tydzień kolejne wyzwanie, tym razem zagramy w niedzielę na Hali MOSiR Zgierz o godzinie 13.00, a przeciwnikiem będzie drużyna TK Basket Stryków. Trzymamy mocno kciuki!

GO BASKET GO!