• Dobry początek, ale zabrakło konsekwencji...

Dobry początek, ale zabrakło konsekwencji...

08 listopada 202012-

W sobotę 7 listopada 2020 r. nasze SMS-ianki klas pierwszej i drugiej pojechały rozegrać czwartą kolejkę rozgrywek II Ligi Kobiet, gdzie zmierzyły się z drużyną TK Nowa Wieś...

Podopieczne sztabu trenerskiego Piotr Neyder, Sonia Bałwas, Mateusz Bukacki rozpoczęły spotkanie od ambitnej postawy i przegrywają nieznacznie pierwszą kwartę 19:13, ale w kolejnej odsłonie borykały się z brakiem komunikacji w obronie i utratą skuteczności rzutowej :(

Na dłuższą przerwę schodzimy przy wyniku 44:27...

W trzeciej odsłonie zrywamy się do walki i prowadzimy wyrównany bój ze starszymi koleżankami z Nowej Wsi (16:14), tu uciesze trenerów Piotra i Sonii :)

Niestety zabrakło sił i ostatnią część przegrywamy fizycznie w walce podkoszowej, to był dobry mecz z ambitną postawą, więc głowa do góry i dalej zbieramy bezcenne doświadczenie na parkietach drugoligowych, które przypomnijmy na pewno przełoży się na wynik juniorek młodszych U-17!

Gratulujemy drużynie trenerów Anny Adamczewskiej i Cezarego Grzelaka, a SMS-iankom życzymy wytrwałości i konsekwencji w ciężkiej pracy!

V kolejka rozgrywek II Liga Kobiet

UKS Nowa Wieś - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 80:49 (19:13, 25:14; 16:14, 20:8) statystyki, tabela.

Przed Basketkami chwila przerwy z rozgrywkami II LK wracamy na parkiety drugoligowe 21.11.2020 r. spotkaniem z liderem rozgrywek grupy B drużyną   ÓSEMKA Lucyna Day Spa Skierniewice. Trzymamy kciuki <3