• Blamaż młodziczek młodszych :(

Blamaż młodziczek młodszych :(

23 marca 201912-

Z wielką nadzieją przystępowały podopieczne trenerki Eleny Redłowskiej-Agafonnikovej, które wystąpiły po raz ostatni w sezonie 2018/2019 przed własną publiczności...

W bezpośrednim dwumeczu decydującym o miejscu IX rozgrywek młodziczek młodszych U-13 spotkaliśmy się z zaprzyjaźnioną ekipą MUKS-u Bełchatów, przypomnijmy zawsze pojedynki tych drużyn należały do bardzo zaciętych i tym razem również rozpoczęło się od walki punkt za punkt!

Pierwsza odsłona kończy się wynikiem 13:14 dla podopiecznych trenera Tomasza Wojciechowskiego, ale w drugiej odsłonie nie mogliśmy poznać aleksandrowskich koszykarek, które chwalone w poprzednich spotkaniach za pomysł gry, zaciętą obronę i zespołową grę w ataku, dziś zagrały zdecydowanie poniżej swoich możliwości :(

Chaos na boisku i indywidualne popisy i żenująca skuteczność rzutowa zadecydowały, że mecz zakończy się po trzech kwartach!

Wielka szkoda!

Basketkom rocznika 2006 i młodsze pozostało jedno spotkanie w Bełchatowie, gdzie mamy nadzieję zmyją plamę z dzisiejszego koszmaru! Wykorzystując ogromną przewagę fizyczności!

Faza play-off walka o miejsce IX U-13K
UKS Basket Aleksandrów Łódzki - MUKS Bełchatów 43:81 (13:14, 14:27, 4:24, 12:16) statystyki
GO Basket GO!