• Młodzież z Poznania silniejsza od Basketek :(

Młodzież z Poznania silniejsza od Basketek :(

11 marca 202312-

Młodzież z Poznania kontra Młode-Gniewne z Miasta Sportu, tak należałoby w żołnierskich słowach podsumować pojedynek w XXIV kolejce przedsionka ekstraklasowego grupy B, gdzie gościliśmy jedenastą drużynę Enea AZS II Poznań...

Rywalizacja aleksandrowianek z poznaniankami rozpoczyna się od zbilansowanych akcji SMS-ianek, które dojrzale i konsekwentnie budowały przewagę, ostatecznie wygrywają pierwszą odsłonę dwom oczkami 21:19, niestety w drugiej części Kibice Rodziny UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki mieli niepokojące sygnały związane z grą aleksandrowianek w defensywie :( Sygnałem, była słaba końcówka pierwszej połowy i utrata przewagi, gdzie ostatecznie na dłuższą przerwę schodziliśmy przy wyniku 38:39...

Niepokojąca postawa Dream Team-u U-19 z ostatnich minut pierwszej połowy potwierdza się w trzeciej części, gdzie poznanianki "niszczą" obronę Basketek i "miażdżą" naszą postawę w grze ofensywnej, niestety brak skuteczności z linii rzutów osobistych dobija gospodynie, które były bezradne w ataku :(

Nie inaczej działo się w ostatnich dziesięciu minutach...

Gratulacje dla podopiecznych trenerki Moniki Sibory, a Basketkom dziękujemy jak w poprzednim pojedynku w Kątach Wrocławskich za pierwszą połowę, gdzie udowodniłyście, że potraficie grać w koszykówkę! Dziękujemy <3

XXIV kolejka rozgrywek I Ligi Kobiet grupy B Hala SMS-LO Aleksandrów Łódzki ul. Marii Skłodowskiej-Curie 5 11.03.20MJ r. (sobota) godz.13.00

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - Enea AZS II Poznań 51:88 (21:19, 17:20; 4:23, 9:26) statystyki, tabela.

Jak już wspominaliśmy przed najstarszymi uczennicami Szkoły Mistrzostwa Sportowego - Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Aleksandrowie Łódzkim pozostały tylko dwa spotkania, które rozegrają na własnym parkiecie, serdecznie zapraszamy 22-go marca (środa) pojedynek z ekipą PZU Ślęzy II MOS Wrocław, start godz.19.30 oraz ostatnie starcie sezonu 2022/20MJ 26.03 (niedziela) godz.18.00 do Miasta Sportu zawita Enea AZS AJP II Gorzów Wielkopolski!