• SMS-ianki powalczyły i wygrały :)

SMS-ianki powalczyły i wygrały :)

05 listopada 201712-

W niedzielnym spotkaniu juniorek młodszych U-18 rocznika 2000 i młodsze zmierzyliśmy się z "małolatami" w Kutnie. Młodsze koszykarki prowadzone przez trenera legendę kutnowskiego basketu Adama Pawłowskiego dziś wpieranego uwaga... przez córkę pozdrawiamy :) dzielnie walczyły z SMS-iankami, które bezlitośnie wykorzystywały przewagę fizyczną. Od pierwszych minut zmotywowane Basketki napierając na kutnianki zdobywały tzw. "łatwe" punkty, by kwartę otwarcia wygrać 10:22! Po krótkie przerwie gospodynie zaczynają grać bardziej odważnie zdobywają cenne punkty, a aleksandrowskie koszykarki spokojnie dokładają kolejne dwa oczka do przewagi, kończąc drugą odsłonę wynikiem 22:36.

Po reprymendzie trenera Piotra Rozwadowskiego w trzeciej kwarcie SMS-ianki łapią wreszcie rytm zbilansowanej gry obronnej i w ataku :) Wygrywając trzecią część meczu 5:22 zamykamy temat, kto dziś zwycięży! Ostatnie dziesięć minut potwierdza przewagę aleksandrowskich koszykarek, które wygrywają drugie spotkanie z rzędu! Brawo Wy :) Gratulacje dla całego Team-u!

Team starszych uczennic Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Mikołaja Kopernika w Aleksandrowie Łódzkim prowadzony przez trenerów koszykówki Piotra Rozwadowskiego, Adama Rajkowskiego (treningi indywidualne z wysokimi graczami) oraz trenerami przygotowania motorycznego Piotra Milbrandta i Macieja Kosiaka powoli wchodzi na wyższe obroty, by już 19 listopada przejść kolejny test z niepokonanym jak dotąd liderem rozgrywek juniorek młodszych z Pabianic! Bitwa odbędzie się w hali przy ul. Waryńskiego 22/26 w Aleksandrowie Łódzkim, a startujemy o godzinie 14.00! Do zobaczenia :)

Juniorki młodsze U-18 czwarta kolejka
KKS Pro-Basket Sirmax Kutno - UKS Basket SMS I Aleksandrów Łódzki 33:71 (10:22, 12:14; 5:22, 6:13) statystyki, tabela