• Po drugim dniu Turnieju Strefowego na koncie Dream Team-u U-19 2:0! <3

Po drugim dniu Turnieju Strefowego na koncie Dream Team-u U-19 2:0! <3

12 grudnia 202212-

W drugim dniu rywalizacji Turnieju Strefowego U-19 zmierzyliśmy się z drużyną - Widzewa Łódź, która została wzmocniona przez wychowankę UKS-u Basket Aleksandrów Łódzki, uczennicę SMS PZKosz Łomianki Amelię Kuper, przy okazji serdecznie pozdrawiamy całą Rodzinkę Kuper!

Dziś sztab trenerski Dream Team-u U-19 - Bartosz&Jakub&Karol&Paweł pragnęli dać odpocząć podstawowym SMS-iankom i po pierwszej kwarcie, tak się układało, ale ambitne widzewianki zawsze grają do końca, a bez koncentracji i skupienia nie ma przełożenia na parkiecie i musieliśmy udowodnić wyższość dopiero w II połowie!

Od pierwszych minut obydwie ekipy czując presję kompletnie nie radziły sobie z emocjami, aleksandrowianki odnotowując dopiero run 12:0, między trzecią, a siódmą minutą I kwarty i uspokajają wydarzenia! <3 Lecz zauważyliśmy symptom braku koncentracji na linii rzutów osobistych - I kwarta (5/10) 50%, II kwarta (1/4) 25%, III kwarta 3/6 50% oraz IV 3/4, łącznie 12/24 - mizerne 50%! :(

Brak koncentracji SMS-ianek pozwala podopiecznym trenerki Anny Chodery na myślenie o zwycięstwie! Niestety nie jesteśmy w stanie złapać zbilansowanego rytmu gry i rażące błędy w obronie bezwzględnie wykorzystują widzewianki, które zbliżają się na 1 punkt schodząc na dłuższą przerwę...

Na szczęście "podnosimy się" po reprymendzie trenera Bartosza, który cały czas zmienia ustawienia szukając tego optymalnego na kolejne spotkania Turnieju Strefowego!

Dziękujemy łodziankom za ambitną postawę, a aleksandrowiankom gratulujemy zwycięstwa, choć wiele mamy do poprawy! <3

II dzień Turnieju Strefowego U-19 mecz numer 2 Hala SMS-LO Aleksandrów Łódzki ul. Marii Skłodowskiej-Curie 5 15.12.2022 r. (czwartek) godz.18.45

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - Widzew Łódź 74:59 (22:12, 18:27; 16:10, 18:10) statystyki, tabela.

Wszystkie wyniki spotkań Turnieju Strefowego U-19 zobaczycie tutaj.

Jutro chwila odpoczynku, a w sobotę do Miasta Sportu zawita drużyna ŁKS-u KK Łódź

Zaczynamy pojedynek z łodziankami również o godzinie 18.45!