• Dream Team U-17 z pierwszą porażką!

Dream Team U-17 z pierwszą porażką!

22 listopada 202012-

Dziś pierwszoklasistki i drugoklasistki Szkoły Mistrzostwa Sportowego przy Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Aleksandrowie Łódzkim zmierzyły się w pierwszej konfrontacji z jednym z faworytów rozgrywek juniorek młodszych U-17 - drużyną trenera Michała Chudzickiego i asystentki Edyty Koryzna - Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice...

Aleksandrowska drużyna pod wodzą trenera Piotra Neydera oraz trenerów przygotowania motorycznego Mateusza Bukackiego i Sonii Bałwas rozpoczęły spotkanie od nerwowej gry, która niestety przełożyła się na postawę w obronie i ataku :( "dziurawa" obrona połączona z brakiem skuteczności rzutowej, to prognostyk nie wróżący nic dobrego...

W pierwszej połowie nawiązaliśmy jeszcze walkę, ale z każdą minutą trzeciej i ostatniej kwarty młode-gniewne z Miasta Sportu traciły kontakt z przeciwniczkami, które bezkarnie penetrowały i rzucały z dystansu, a ich obrona zatrzymywała każdą akcję naszych koszykarek, była to sroga lekcja pokory dla naszych SMS-ianek, których nic nie tłumaczy, że dziś zabrakło 10 podstawowych Basketek, był to niestety bardzo słaby mecz w ich wykonaniu :(

Gratulujemy ksawerowiankom przekonującej wygranej, a aleksandrowiankom... życzymy wiary we własne umiejętności i pokazania w rewanżu, na co Was naprawdę stać!

II kolejka rozgrywek juniorek młodszych U-17

Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki  83:53 (20:13, 21:20; 23:8, 19:12) statystyki, tabela.

Za tydzień szybki rewanż z pierwszą drużyną z Ksawerowa, tym razem na parkiecie w Mieście Sportu, nietypowo ponieważ w środę 2 grudnia o godzinie 18.15. Trzymamy mocno kciuki!