• Blamaż aleksandrowianek :(

Blamaż aleksandrowianek :(

17 października 201912-

Kiedy rozpoczynaliśmy sezon 2019/2020 widzieliśmy, że ogromna presja nałożona na naszą reprezentacyjną drużynę "Sreberek" nie będzie pomagać, ale byliśmy pewni, że stanie się motywatorem do ciężkiej pracy na treningach, zaangażowania i woli walki podczas wszystkich spotkań nowej odsłony aleksandrowskiego Dream Team-u!

Niestety podczas trzytygodniowej nieobecności trenera Adam Rajkowskiego nastąpiło "rozprężenie" naszych Basketek, a efektem braku zaangażowania i przejścia obok meczu, było wczorajsze spotkanie ze starszymi koleżankami z Krakowa!

Mając zdecydowaną przewagę fizyczności w "pomalowanym" w żadnym momencie rywalizacji nie wykorzystywaliśmy jej, uciekając od walki o pozycje podkoszowe, bijąc niechlubny rekord 35 strat w występach pierwszoligowych momentami wręcz ośmieszaliśmy się! :( Wstyd!

II kolejka rozgrywek I Ligi Kobiet

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - GoodLood AZS Politechnika Korona Kraków 51:85 (14:16, 18:22; 14:24, 5:23) statystyki, tabela.

Czas na jak najszybsze wyciągnięcie wniosków i wzięcie się do roboty, choć terminarz nas nie rozpieszcza! Już w najbliższą niedzielę 20 października zmierzymy się w pojedynku derbowym w Pabianicach, a po chwili odpoczynku zagramy w środowym meczu (23.10.2019 r.) z groźną ekipą MUKS-u Bydgoszcz w rozgrywkach juniorek starszych U-22, a zakończymy maraton w sobotę 26 października z liderem z Sosnowca!

Gratulując ekipie trenera Wojciecha Downar-Zapolskiego bardzo poukładanej i zbilansowanej gry w obronie i w ataku, czekamy na powrót Sreberek na właściwy tor!

Serdecznie zapraszamy 26 października 2019 r. na kolejny pojedynek pierwszoligowy, gdzie zmierzymy się z pewniakiem wejścia do BLK ekipą CTL Zagłębie Sosnowiec. Startujemy o godzinie 17.00!