• Dream Team U-17 nie wyciąga wniosków i traci szansę na... :(

Dream Team U-17 nie wyciąga wniosków i traci szansę na... :(

10 grudnia 202212-

Mistrzostwo województwa łódzkiego...

Dziś w przepięknej Hali SMS-LO Aleksandrów Łódzki przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 5 zagraliśmy spotkanie rewanżowe z pabianiczankami mając nadzieję, że po blamażu z 15 października (84:54), będziemy w stanie pokazać "aleksandrowski charakter" i powalczyć jak równym z równym z podopiecznymi trenerki Jolanty Nowackiej...

Pierwsza połowa potwierdza, że SMS-ianki rocznika 2006 i młodsze przyłożyły się i skoncentrowane rozpoczynają bój walcząc w ataku i obronie! Dobre akcje na obwodzie i w "pomalowanym" cieszyły, drobne błędy w grze obronnej troszeczkę martwiły, ale trzymaliśmy się blisko pabianiczanek!

Dobre otwarcie trzeciej odsłony run 5:0 dały nadzieję pięknie wspierającym Rodzicom i Członkom Rodziny UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki, niestety to wszystko z pozytywów :(

Dziś ponownie nie potrafimy się skoncentrować i wykonać poleceń trenerki Inny Kochubei, brak komunikacji w obronie, był kluczem, który zadecydował o wyniku spotkania! Bez zaangażowania w grze obronnej nie wygrywa się meczy!

Gratulujemy pabianiczankom, a Basketkom z Dream Team-u U-17 dziękujemy za pierwsze dwie kwarty! <3

Spotkanie z PTK było już ostatnim w starym roku 2022, więc czas na odpoczynek i powrót do ciężkiej pracy!

X kolejka rozgrywek juniorek młodszych U-17 Hala SMS-LO ul. Marii Skłodowskiej-Curie 5 10.12.2022 r. (sobota) godz.13.00

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - PTK Compact Project Pabianice 46:78 (11:19, 14:18, 7:23, 14:18) statystyki, tabela.

Na kolejne spotkanie w ramach rozgrywek U-17 zaczekamy do Nowego Roku 2023, zagramy 7 stycznia w Bydgoszczy z niepokonanym liderem rozgrywek!