• Juniorki młodsze rozpoczęły sezon 2018/2019!

Juniorki młodsze rozpoczęły sezon 2018/2019!

29 października 201812-

Na zakończenie podsumowania ostatniego weekendu pierwszego miesiąca sezonu 2018/2019 czas na relację ze spotkania naszych juniorek młodszych prowadzonych przez trenerów Piotra Rozwadowskiego i Piotra Milbrandta, które inaugurację rozpoczęły w Pabianicach...

Przypomnijmy w nowym sezonie, aż sześć Basketek juniorek młodszych U-18 jest przypisanych do drużyny pierwszoligowej, a kolejne dwie uczą się w SMS PZKosz Łomianki, więc w rundzie zasadniczej szansę na granie i przekonanie do siebie mają pozostałe trzynaście SMS-ianek! W marcu z całej 21-osobowej ekipy zostanie wytypowana przez sztab trenerski "15" best&best reprezentująca naszą Rodzinę UKS Basket w fazie strefowej i ogólnopolskiej rozgrywek juniorek młodszych U-18!

W rywalizacji województwa łódzkiego zgłosiły się jedynie drużyny z Pabianic, Łodzi (Widzew), Skierniewic oraz Miasta Sportu.

Wróćmy do rywalizacji w legendarnej hali MOSiR przy ul. Grota-Roweckiego 3 w Pabianicach, gdzie SMS-ianki od pierwszych minut dzielnie walczyły minimalnie przegrywając pierwszą odsłonę z podopiecznymi trenerki Sylwii Wlaźlak (12:10), niestety z każdą kolejną minutą brakowało wykończenia akcji i ponownie zabrakło konsekwencji w grze obronnej. Oczywiście cieszy "przebudzenie" Justyny Kozarskiej "Sendi" (4 pkt.), Zosi Dąbrowskiej (6 pkt.), ale nadal martwi brak komunikacji w obronie i nieskuteczność rzutowa całej drużyny :(

Dziś walczymy ze swoimi słabościami, by miejmy nadzieję móc świętować w maju :)

Gratulując pabianiczankom dziękujemy Basketkom za ambitną postawę!

I kolejka rozgrywek juniorek młodszych U-18

PTK Multis Multum Pabianice - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 54:33 (12:10, 18:6; 12:7, 12:10) statystyki, tabela.

W listopadzie zobaczymy SMS-ianki w debiucie we własnej hali 25.11.2018 r. o godzinie 14.00. Serdecznie zapraszamy, naszym przeciwnikiem, będzie łódzka drużyna Widzewa.

GO SMS GO!