• Dream Team U-17 zagrał dla trenerki Inny! <3

Dream Team U-17 zagrał dla trenerki Inny! <3

26 listopada 202212-

W sobotnie wczesne popołudnie Młode-Gniewne z Miasta Sportu dokończy już VIII kolejkę rozgrywek juniorek młodszych U-17, w rywalizacji z drużyną MMKS Katarzynki Toruń...

Niespodziewanie początek spotkania należał do ambitnych torunianek, które odważnie rozpoczynają od stanu 5:10! Szybka relacja trenera Adama Rajkowskiego i SMS-ianki po time out-cie notują run 13:0! <3

Pobudzone do jeszcze większego zaangażowania znakomicie wyglądają w drugiej części, z dynamiką i płynnością w ataku oraz z determinacją w obronie, korzystając z okazji, chylimy czoła przed trenerami przygotowania motorycznego Jakubem Wróblewskim i Karolem Stańczykiem, rozgrywamy najlepszą kwartę w sezonie 2022/2023 - 34:13! <3

Kiedy w drugiej połowie spokojnie kontrolowaliśmy przebieg rywalizacji, mogliśmy przy wspaniałym dopingu Rodziców i Członków Rodzin oceniać postępy naszych Basketek rocznika 2006 i młodsze! Serdecznie dziękujemy za odwiedziny <3

Dziękujemy toruniankom prowadzonym przed duet Tomaszów Urbana i Sadowskiego za walkę do ostatniej minuty! Szacun! Aleksandrowiankom gratulujemy piątego zwycięstwa! <3 Brawo WY!

Podziękowania kierujemy do trenera Adama za pomoc i wsparcie podczas treningów oraz meczy podczas nieobecności trenerki Inny Kochubei! Dziękujemy <3

VIII kolejka rozgrywek juniorek młodszych U-17 Hala SMS-LO Aleksandrów Łódzki ul. Marii Skłodowskiej-Curie 5 26.11.2022 r. godz.13.00

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - MMKS Katarzynki Toruń 104:60 (20:12, 34:13; 21:17, 29:18) statystyki, tabela.

Spotkanie z toruniankami zamyka rywalizację na poziomie U-17 w miesiącu listopadzie, a w grudniu nietypowo otwieramy granie, ponieważ odwiedzimy Bydgoszcz w poniedziałek 5.12.2022 r., startujemy o godzinie 16.30 w boju z drużyną MKK Basket 25 Bydgoszcz!