• Przed Dream Team-em U-17 kolejne wyzwania!

Przed Dream Team-em U-17 kolejne wyzwania!

10 maja 202112-

W dniach 14-16.05.2021 r. Dream Team U-17 wyjeżdża do Bochni, by wywalczyć awans do Wielkiego Finału Mistrzostw Polski juniorek młodszych U-17!

Zgodnie z losowaniem, które odbyło się w minioną środę w siedzibie PZKosz ponownie trafiliśmy do ostatniej grupy i w niej zmierzymy się z piątą (MOSiR Bochnia), beniaminkiem (MKS Polkowice) oraz drugą siłą w Polsce drużyną MUKS Poznań! Zapowiadają się mega emocje!

Tak układ w tabeli przypisał podział, że meczem otwarcia dla SMS-LO Aleksandrów Łódzki i Łomianki, będzie rywalizacja z gospodyniami, które bezproblemowo (bez porażki) awansowały do półfinałów, polkowiczanki awans zawdzięczają "małym punktom", po niesamowicie zaciętej rywalizacji w grupie A podczas ćwierćfinałów, natomiast poznanianki, to mistrzynie strefy wielkopolsko-zachodniopomorskiej, które z automatu stawiają się w półfinale!

Do Dream Team-u dołączają kontuzjowane Basketki - Natalia Donica, Julia Wnorowska, Karolina Choińska, Zuzanna Trybułowska i Gabi Zaron, więc kolejna trudna decyzja przed sztabem trenerskim Adam Rajkowski, Agata Maciejewska, Sonia Bałwas, Mateusz Bukacki, muszą wybrać "szczęśliwą 15" na wyjazd!

Mając na uwadze daleką podróż dzięki zaangażowaniu Władz Miasta Sportu, Powiatu Zgierskiego, Dyrekcji SMS-LO uzdolnione aleksandrowianki pojadą dzień wcześniej i o godzinie 15.00, dzięki uprzejmości MOSiR Bochnia odbędą niezbędny trening! Dziękujemy w imieniu Dream Team-u U-17! <3

Terminarz Turnieju 1/2 MP U-17 grupa D

I dzień 14.05.2021 r. (piątek)

godzina 15.00 MUKS Poznań - MKS Polkowice

godzina 17.30 MOSiR Bochnia - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki

II dzień 15.05.2021 r. (sobota)

godz. 12.30 MUKS Poznań - MOSiR Bochnia:30

godz. 15.00 MKS Polkowice - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki

III dzień 16.05.2021 r. (niedziela)

godz. 10.00 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - MUKS Poznań

godz. 12.30 MOSiR Bochnia - MKS Polkowice

Wszystkie grupy półfinałowe juniorek młodszych U-17 - tutaj

Spotkania, będą transmitowane "na żywo" przez oficjalną witrynę YouTube MOSiR Bochnia TV, niestety nie mam możliwości na bezpośrednie kibicowanie :( ale miejmy nadzieję, że już podczas Finałów, będzie to możliwe!

Trzymamy mocno kciuki!

GO DREAM TEAM U-17 GO!