• Dream Team U-19 zameldował się w Trójmieście! <3

Dream Team U-19 zameldował się w Trójmieście! <3

16 marca 202112-

Już wtorkowe wczesne, słoneczne popołudnie przywitało naszą reprezentacyjną ferajnę Miasta Sportu w Gdańsku (Hotel Vrest), gdzie w bardzo szybkim tempie (niezawodna Firma Stojeccy) przedostaliśmy się do Gdyni, gdzie o godzinie 15.00 rozpoczęliśmy ostatni trening przez startem Wielkiego Finału Mistrzostw Polski juniorek starszych U-19!

Dream Team U-19 w składzie - I trener Adam Rajkowski, opiekun psycholog Agata Maciejewska, fizjoterapeuta/trener przygotowania motorycznego Mateusz Bukacki, Sonia Bałwas, kapitan Alicja Jarząb, Natalia Bednarek, Emilia Bołbot, Natalia Donica, Karolina Dżochowska, Paulina Hnida, Nadia Makowska, Nicola Obrodzka, Aleksandra Rok, Natalia Rosińska, Zuzanna Rudenko, Natalia Rudzińska, Kinga Stasinowska, Oliwia Trzymkowska i Gabriela Zaron wyjechały na Pomorze, by stoczyć wojnę o medal, drugi w historii aleksandrowskiej koszykówki!

Przyjęty system rywalizacji elity polskiej koszykówki młodzieżowej - ośmiu "best&best" zakłada podział na dwie grupy po cztery drużyny i fazę grupową, by w weekend (sobota, niedziela) odbyć mecze półfinałowe, finałowe oraz walki o miejsca V-VIII...

Jutro zaczynamy bitwą z drużyną  UKS Lider Swarzędz, która jest finalistą II edycji Młodzieżowego Pucharu Polski (IV miejsce) i wicemistrzem woj. wielkopolskiego! Start 11.30 <3

Terminarz MP U-19

Rodzinko UKS-u trzymamy mocno kciuki i jutro walczymy o pierwsze zwycięstwo w Wielkim Finałem MP U-19!