• Młodziczki młodsze zakończyły rundę zasadniczą! <3

Młodziczki młodsze zakończyły rundę zasadniczą! <3

06 stycznia 202012-

Nadrabiamy kolejne wieści z Basketowej Rodzinki...

Team sztabu trenerskiego Elena Redłowska-Agafonnikova, Grzegorz Andryszczak i Tomasz Grzeszczakowski w X kolejce rozgrywek młodziczek młodszych U-13, przypomnijmy roczników 2007 i młodsze zakończyły rundę zasadniczą, a ich przeciwnikiem była drużyna lidera grupy B - Basket 4EVER Ksawerów...

Już w pierwszej kwarcie gospodynie narzuciły swój rytm gry, ale ambitnie walczące Basketki dzielnie walczą w drugiej kwarcie!

Aleksandrowskie koszykarki ostatecznie musiały uznać wyższość koleżanek z Ksawerowa, ale przegrana nie zmieniła losu naszej drużyny! Zagramy w Finale A, czyli grupie sześciu najlepszych drużyn walczących o Mistrzostwo woj. łódzkiego! Brawo WY <3

Z bilansem 6 wygranych i 4 porażkach (3-2 dom) (3-2 wyjazd), zdobytych punktów 537, a straconych 423, różnica +114 zajęła III miejsce w grupie II! Gratulacje! Jesteśmy z Was dumni <3

Rywalizację w Finale A rozpoczniemy od spotkania wyjazdowego, który odbędzie się po feriach zimowych 1.02.2020 r., a zagramy z drużyną MKS Ósemką Skierniewice! Trzymamy mocno kciuki <3

Pełny terminarz Finału A

X kolejka rozgrywek młodziczek młodszych U-13

Basket 4EVER Ksawerów - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 78:28 (20:4, 19:13; 39:11, 0:0) statystyki