• Podsumowanie fazy zasadniczej rozgrywek U-11...
  • Podsumowanie fazy zasadniczej rozgrywek U-11...
  • Podsumowanie fazy zasadniczej rozgrywek U-11...
  • Podsumowanie fazy zasadniczej rozgrywek U-11...
  • Podsumowanie fazy zasadniczej rozgrywek U-11...
image

Podsumowanie fazy zasadniczej rozgrywek U-11...

24 kwietnia 201912-

Podopieczne coach-a Kacpra Nowowiejskiego i asystenta Michała Zalewskiego, którego serdecznie witamy w Rodzinie UKS-u Basket Aleksandrów Łódzki w mijającą sobotę 27 kwietnia 2019 roku zakończyły rundę zasadniczą rozgrywek najmłodszej grupy skrzatek U-11, czyli Basketek rocznika 2008 i młodsze...

Bezcenne doświadczenie zbierane podczas trzymiesięcznej rywalizacji pokazało braki nad którymi najmłodsze Basketki muszą pracować podczas treningów majowych i czerwcowych oraz zbliżającego się obozu! Oczywiście bardzo cieszy frekwencja podczas treningów i zaangażowanie Rodziców, ale nie zapominajmy, że jedna wygrana w rundzie zasadniczej nie może cieszyć, choć musimy brać pod uwagę, że większość aleksandrowskich koszykarek przygodę z ukochanym basketem rozpoczęła od września 2018 roku :)

Spontaniczność, zaangażowanie i waleczność najmłodszej grupy UKS Basket Aleksandrów Łódzki bardzo cieszy i daje wielkie nadzieje na przyszłość!


Kolejka XVIII rozgrywek skrzatek U-11

UKS Basket Aleksandrów Łódzki - ŁKS KK Łódź  2:52 (2:32, 0:20; 0:0, 0:0) statystyki, tabela

Przed Finałem C, gdzie powalczymy o miejsca IX-XI rozgrywek młodzieżowych U-11, który odbędzie się w dniu 18.05.2019 r. (sobota) jest czas na poprawienie kilku elementów, gry w obronie i ataku, ale przede wszystkim na wzmocnieniu psychicznym naszych najmłodszych Basketek i uwierzeniu we własne umiejętności!

Laski potraficie już bardzo dużo, czas na przełożenie ciężkich treningów na realia turniejowe! 

Ślicznie dziękujemy Panu Tomaszowi Jeske za piękne ujęcia podczas rywalizacji najmłodszych Basketek :)

Przypomnijmy najmłodsze "smoczyce" to kolejny efekt wspieranego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, Władze PZKosz oraz Władze Miasta Sportu Programu SMOK - Szkolny Młodzieżowy Ośrodek Sportu! 

GO BASKET GO!