• Dwunasta wygrana z rzędu! Dream Team U-18 w gazie <3

Dwunasta wygrana z rzędu! Dream Team U-18 w gazie <3

01 marca 202012-

"Niedziela pracując" dla naszych Basketek rocznika 2002 i młodsze! Dziś rozegrały przedostatni mecz rundy zasadniczej rozgrywek juniorek młodszych U-18 z młodszymi koleżankami z Łodzi prowadzonymi przez trenera Marcina Markowicza...

Dream Team U-18 na czele z trenerami Piotrem Rozwadowskim, Dariuszem Raczyńskim i Tomaszem Grzeszczakowskim przystąpił z profesjonalnym podejściem, mimo przewagi fizyczności i różnicy umiejętności nie zlekceważyli łodzianek, a z respektem rozpoczął pierwszą odsłonę!

W spokojnym tempie aleksandrowskie koszykarki dokończyły spotkanie, a każda z nich zdobyła punkty, a aż pięć odnotowało zdobycz dwucyfrową (Karolina Dżochowska 23 pkt., Maja Michalska 20 pkt., Justyna Kozarska 14 pkt., Alicja Jarząb 12 pkt., Julia Serednicka 11 pkt.)! Woow! Brawo WY <3

Uwaga, odnotowaliśmy 12 wygraną z rzędu! Szacun:)

Dziękujemy łodziankom za ambitną postawę! SMS-iankom gratulujemy rewelacyjnej postawy!

XIV kolejka rozgrywek juniorek młodszych U-18

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - AKS SMS Łódź 115:36 (36:5, 29:8; 30:6, 20:17) statystyki, tabela.

Za tydzień zapraszamy na ostatnią kolejkę, w której zmierzymy się z drużyną MMKS Katarzynki Toruń. Serdecznie zapraszamy do Hali SP 1 przy ul. Waryńskiego 22/26 w Mieście Sportu! Startujemy o godzinie 14.00!