• Młodziczki młodsze zadebiutowały w nowym sezonie :)

Młodziczki młodsze zadebiutowały w nowym sezonie :)

21 października 201812-

W minioną sobotę zadebiutowały młodziczki młodsze U-13K, które pod wodzą trenerki Eleny Redłowskiej-Agafonnikovej zmierzyły się z łodziankami z klubu UKS Szkoła Gortata...

Podopieczne trenerki Olgi Urbanowicz wspierane przez licznie zgromadzonych kibiców łódzkiej drużyny od pierwszych minut narzuciły swój rytm gry, wykorzystując przewagę fizyczną. Dominacja na tablicach miała odzwierciedlenie już po pierwszej kwarcie (23:16), a z każdą kolejną minutą Basketki miały problemy ze zdobywaniem punktów.

Ambitnie walczące aleksandrowskie koszykarki nie poddały się i mimo przegranej walki podkoszowej walczyły dzielnie z łodziankami, niesione dopingiem rodziców i ich pozostałych członków rodzin bardzo zaangażowały się i godnie reprezentowały nasze Miasto Sportu.

Podkreślmy debiut naszych dwóch Basketek - Weroniki Lisieckiej i Oliwii Gleń, które mimo braku zdobyczy punktowych dzielnie wspierały w obronie swoją drużynę! Gratulujemy udanego debiutu :)

Na pochwałę zasługują wszystkie Basketki, za zaangażowanie i ambitną postawę, a na szczególne wyróżnienie zasługują kapitan Tatiana Redłowska (17 pkt.) oraz Martyna Grzelak (20 pkt. 2x3), które od września mają szansę trenowania ze starszymi koleżankami pod okiem trenera Dariusza Raczyńskiego i efekty widać na parkiecie. Rzuty dystansowe Martynki, mimo szczupłej budowy :), były ozdobą tej rywalizacji! Brawo WY :)

Gratulując łodziankom wygranej, dziękujemy kibicom obydwu drużyn za wspieranie młodych-gniewnych, sobotnia sportowa atmosfera w hali SP 1 przy ul. Waryńskiego 22/26 w Aleksandrowie Łódzkim zasługiwała na wielkie pochwały! Dziękujemy :)

I kolejka rozgrywek młodziczek młodszych U-13K