• Ruszyły najmłodsze Basketki skrzatki U-11!

Ruszyły najmłodsze Basketki skrzatki U-11!

19 stycznia 201912-

W sobotę 19 stycznia doczekaliśmy debiutu naszych najmłodszych Basketek rocznika 2008 i młodsze :)

Prowadzone przez duet Kacpra Nowowiejskiego i Elena Redłowska-Agafonnikova rozpoczęły sezon 2018/2019 od turnieju wyjazdowego w Łodzi, gdzie przy ulicy Milionowej 12 rozegrały pierwsze spotkania otwierające karierę sportową i co najważniejsze zabawę z ukochaną koszykówką!

Rozpoczęły od rywalizacji z gospodyniami AKS SMS SP 110 Łódź, gdzie od pierwszych minut prym wiodły łodzianki, ale wszystkie Basketki zadebiutowały w inauguracyjnym spotkaniu, które zostanie zapamiętane przez długie lata! Gratulujemy drużynie z Łodzi, a najmłodszym aleksandrowskim koszykarkom dziękujemy za ambitną postawę! Brawo WY :)

Kolejka II skrzatki U-11

AKS SMS SP 110 Łódź - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 34:8 (10:0, 10:0, 2:4, 12:4)  statystyki.

W kolejnej rywalizacji zmierzyliśmy się z koleżankami z Kutna, gdzie również trwała zabawa z basketem :) przeważające fizycznie koleżanki z Kutna zdecydowanie pokonują debiutantki z Miasta Sportu, ale mimo wszystko dziękujemy Wam za walkę ze swoimi słabościami. Główki do góry! Never give up!

Gratulujemy kutniankom :)

Wymieńmy i podziękujmy za sobotnie, sportowe popołudnie Basketkom! Witamy w Rodzinie UKS Basket Aleksandrów Łódzki Julcię Jóźwiak, Anię Aleksandrowicz, Majeczkę Lewandowską, Ninkę Stefańczyk, Majeczkę Nagłowską, Milenkę Fudała, Amelkę Dębską, Marysię Sima, Martynkę Szałek!

Kolejka II skrzatki U-11

UKS Basket Aleksandrów Łódzki - KKS Pro-Basket Sirmax Kutno 2:52 (0:13, 0:12, 2:11, 0:16) statystyki, tabela.

Już dziś serdecznie zapraszamy kibiców aleksandrowskiej drużyny na kolejny turniej, który odbędzie się w hali SP 1 przy ul. Waryńskiego 22/26 w Mieście Sportu Aleksandrowie Łódzkim! Do zobaczenia :)