• Pożegnania nadszedł czas!

Pożegnania nadszedł czas!

11 marca 201812-

W niedzielne wczesne popołudnie podopieczne trenera Adama Rajkowskiego zmierzyły się w spotkaniu rewanżowym z drużyną MKS Ósemką Skierniewice, rywalizacja jednocześnie zakończyła sezon 2017/2018 dla naszych kadetek U-16 rocznika 2002 i młodsze...

Od pierwszych minut trwała zacięta rywalizacja, ale podopieczne trenera Adriana El-Warda stawiają kropkę nad i kończą pierwszą odsłonę 13:18, w kolejnej części gra nie uległa zmianie ponownie skierniewiczanki dokładają 4 oczka do przewagi. Schodzimy na dłuższą przerwę przy wyniku 29:38...

Po przerwie rozpoczął się koszmar Basketek, które straciły w pierwszej połowie strzelca Marcelinę Namiecińską (12 pkt.) za pięć przewinień i mieliśmy duży kłopot z wyprowadzaniem piłki i skonstruowaniem skutecznych akcji :( "dziurawa" obrona nie pomagała w odniesieniu zwycięstwa i dlatego gratulujemy gościom za konsekwentną agresywną grę, a Basketkom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i wolę walki :)

Dziękujemy za cały sezon 2017/2018, który nie rozpoczął się dobrze po rezygnacji Basketek rocznika 2002, ale mimo osłabień pokazałyście charakter i  dzielnie reprezentowałyście UKS Basket w całym sezonie!

Skład sztabu trenerskiego trener główny Adam Rajkowski, trener przygotowania motorycznego Piotr Milbrandt.

Sztab medyczny - dr n. med. Dariusz Świniarski, dr n. med. Jolanta Wrzesińska.

Skład sezonu 2017/2018 - kapitan Wiktoria Olejnik, Gabrysia Czerepińska, Natalia Kokosińska, Marcelina Namiecińska, Agata Ziental (wszystkie rocznik 2002), Kinga Buczyńska, Roksana Bućko, Aleksandra Grzelak, Patrycja Kowalczyk, Nadia Kruk, Kinga Lenart, Maja Michalska, Maja Sikorska, Maja Trafalska (wszystkie rocznik 2003) oraz rodzynek Weronika Puchacz (rocznik 2004)! Dziękujemy :)

Grupa C o miejsca I-VI
UKS Basket Aleksandrów Łódzki - MKS ÓSEMKA Skierniewice 50:91 (13:18, 16:20, 12:31, 9:22) statystyki, tabela.