• Dream Team U-17 wrócił do rozgrywek II LK...

Dream Team U-17 wrócił do rozgrywek II LK...

18 lutego 202212-

Po pięciu tygodniach przerwy wracamy do rozgrywek drugoligowych, gdzie Dream Team U-17 zmierzył się w spotkaniu wyjazdowym z ekipą AKS ZŁY Warszawa prowadzoną przez duet trenerski - Andrei Dragan oraz Blanka Bernat...

W pierwszej rywalizacji zagraliśmy znakomity basket wygrywając w Hali SMS-LO w Mieście Sportu (83:39) - tutaj. W spotkaniu rewanżowym mieliśmy okazję potrenować wszystkie ustawienia przed zbliżającym się dwumeczem z drużyną Widzewa Łódź w ramach kończących się rozgrywek U-17, decydujących o mistrzostwie województwa łódzkiego!

Od pierwszych sekund gramy z młodzieńczym zapałem i wiarą w zwycięstwo! Gra zespołowa ze zbilansowaną walką w ataku i obronie bardzo cieszy <3 Pierwszą odsłonę wygrywamy wysoko 12:29, ale warszawianki niesione licznie zgromadzoną publicznością w Hali ZS 55 przy ul. Gwiaździstej 35 biorą się do roboty i w drugiej części odrabiają trzy oczka.

Konsekwentnie od pierwszych minut trzeciej części wracamy do stabilnej gry w ataku i poprawnej obrony, cieszyły celne rzuty dystansowe i bardzo dobrze wykonana końcówka spotkania, gdzie nasze podkoszowe zdobywają punkty w pięknie wypracowanych akcjach! Brawo WY <3

Dziękujemy drużynie AKS-u za walkę fair-play, a całemu Dream Team-owi U-17 gratulujemy i dziękujemy każdej z osobna aleksandrowiance, które nabrały pewności siebie i w znakomitych nastrojach przestąpią do walki o Mistrzostwo woj. łódzkiego, tego jesteśmy pewni! <3

IV kolejka play-off (VII-XII) II Liga Kobiet 19.02.2022 r. godz.15.00 Hala ZS nr 55 ul. Gwaździsta 35 Warszawa

AKS ZŁY Warszawa - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 46:74 (12:29, 13:10; 12:15, 9:20) statystyki, tabela.

Dream Team U-17 w rozgrywkach drugoligowych spotka się dopiero 12 marca, kiedy na Hali SMS-LO Aleksandrów Łódzki zagra z ekipą TK Nowa Wieś, start o godzinie 14.00. Trzymamy kciuki <3