• Dogrywka z happy-end-em <3

Dogrywka z happy-end-em <3

07 lutego 202112-

W niedzielne mroźne przedpołudnie podopieczne trenerki Eleny Redłowskie-Agafonnikovej wyruszyły w podróż do Łodzi, gdzie zmierzyły się z koleżankami z drużyny Widzewa Łódź...

Od pierwszych minut pewne swoich umiejętności aleksandrowianki ruszyły z impetem, ale pierwsza odsłona wygrana 10:19 troszeczkę zmyliła poczynania naszych Basketek, ponieważ podopieczne trenerki Sylwii Wieczorek nie zamierzały poddać się po pierwszych 10 minutach, wręcz przeciwnie w drugiej części rozpoczęły szturm na kosza UKS-u!

W efekcie na dłuższą przerwę schodziliśmy przy wyniku 30:26...

Po 15 minutach wróciliśmy na parkiet MOSiR Łódź przy ul. Małachowskiego 5/7, gdzie ponownie dobra gra w obronie i zdecydowanie poprawiona gra ofensywna przynosi zamierzone efekty! <3 wygrywamy III kwartę 12 punktami różnicy i nic nie zapowiadało kolejnych emocji!

Ale koszykarki z Miasta Sportu "dbają" o swoich Kibiców i by przedłużyć emocje sportowe doprowadzają do dogrywki :( przegrywając ostatnią kwartę 16:8 tracąc całą mozolnie budowaną przewagę :(

Przyszłe SMS-ianki rehabilitują się w dodatkowych 5 minutach i zwyciężają drugi raz w Nowym Roku 2021! <3

Dziękujemy łódzkiej drużynie z bardzo ambitną postawę, a naszym Basketkom gratulujemy zwycięstwa, które zapewnia VII miejsce w rozrywkach kadetek U-15, na podsumowanie przyjdzie czas, ale dziś pochwalmy znakomitą grę młodszej Weroniki Lisieckiej (rocznik 2007), która zdobyła, aż 23 pkt., mimo absencji na treningach dobre spotkanie rozgrywała Nicola Piątczak 15 pkt., a Marta Menkarska dzielnie powalczyła na deskach i zdobyła 10 pkt.! Brawo WY <3 podziękowania dla pozostałych aleksandrowskich koszykarek, które ambitnie wspierały swoje przyjaciółki z Dream Team-u U-15! Dziękujemy <3

III kolejka rozgrywek kadetek U-16 faza play-off o miejsca VII-XII

Widzew Łódź - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 57:61 (10:19, 20:7; 7:19, 16:8, d: 4:8) statystyki, tabela

Za tydzień prawdopodobnie nie rozegramy przedostatniej kolejki, ale jak tylko trenerki ustalą nowy termin poinformujemy Państwa.