• Dream Team U-15 z kolejną wygraną! <3

Dream Team U-15 z kolejną wygraną! <3

17 stycznia 202212-

W minioną niedzielę, również dużo się działo w Hali SP 1 przy ul. Waryńskiego 22/26 w Aleksandrowie Łódzkim! Na aleksandrowski parkiet wchodzą kadetki z Dream Team-u U-15, którymi na co dzień opiekuje się coach Dariusz Raczyński...

Dla Basketek, była to już dziesiąta konfrontacja sezonu 2021/2022, gdzie nie tracimy nadziei na Finał A z udziałem najlepszej "4" rundy zasadniczej!

Od pierwszych minut słabsze fizycznie skierniewiczanki nie potrafił sobie poradzić z coraz lepiej funkcjonującą obroną aleksandrowianek! A na dobicie gości zaczynamy show w ataku... w ofensywnej grze, w której wiedzie prym MVP spotkania kapitan UKS-u - Weronika Lisiecka (26 pkt.), która zadedykowała dobrą postawę na boisku mamusi, która dziś 17 stycznia obchodzi "18" urodziny! Rodzinka UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki dołącza się do życzeń <3

Ostatecznie otwieramy spotkanie wygraną pierwszą kwartą 25:7, w kolejnych dwóch odsłonach dokładamy kolejne punkciki do przewagi, a w ostatnich dziesięciu minutach trener Dariusz robi pełną rotację składem Dream Team-u U-15. Pewnie wygrywamy i odnotowujemy 4 zwycięstwo i nadal walczymy o Finał A! Tego Wam życzymy <3

Podziękowania serdeczne dla Kibiców za wsparcie, a Basketkom gratulujemy i prosimy o więcej :)

XI kolejka rozgrywek kadetek U-15 16.01.2022 r. (godz.11.00) Hala SP 1 ul. Waryńskiego 22/26 Aleksandrów Łódzki

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - MKS Ósemka Skierniewice 83:53 (25:7, 22:11, 20:9, 16:26) statystyki, tabela.

Przyszłe SMS-ianki za tydzień 23.01 również wyjadą na aleksandrowski parkiet, gdzie tym razem zawita zespół AKS SMS SP 29 Łódź. Serdecznie zapraszamy Kibiców, startujemy standardowo o godzinie 11.00. Trzymamy mocno kciuki!