• Runda zasadnicza za nami!

Runda zasadnicza za nami!

11 grudnia 201612-

Podopieczne trenerów Piotra Rozwadowskiego, Edyty Koryzna i Sebastiana Ziembikiewicza zakończyły spotkaniem przed własną publicznością z drużyną z Pabianic rywalizację fazy grupowej - grupa A! Z bilansem 6 wygranych i 2 porażkach (4-0 home) i (2-2 away) prawdopodobnie, czekamy na wynik rywalizacji Sieradz-Widzew, zajmą II miejsce w grupie A! Wróćmy do sobotniego przedpołudnia, gdzie Różowe Pantery "podrapały pazurkami" młodszą, pabianicką ekipę prowadzoną przez trenerkę Jolantę Nowacką...

Od pierwszych minut, mimo powrotu po chorobie Basketki rocznika 2001 prowadziły grę. Wykorzystując przewagę fizyczną nad młodszymi koleżankami z PTK prowadziły od początku, kontrolując do końca spotkania korzystny wynik! Brawo! Gratulacje!

VIII kolejka rozgrywek U-16

UKS Basket I Aleksandrów Łódzki - PTK Foto Ciesielski Pabianice 61:40 (24:8, 14:6, 20:11, 3:15) statystyki, tabela.

Czekając na dokończenie rywalizacji w grupie A i B powoli przygotowujemy się do fazy finałowej, gdzie zmierzymy się w dwumeczach z trzema najlepszymi drużynami grupy B! Już dziś trzymamy za Różowe Pantery mocno kciuki!
GO Team 2001 GO!