• Dobry mecz w wykonaniu SMS-ianek <3

Dobry mecz w wykonaniu SMS-ianek <3

24 października 202012-

Cieszy dobra postawa podopiecznych sztabu trenerskiego Piotr Neyder, Mateusz Bukacki, Sonia Bałwas!

W niedzielne popołudnie rozegraliśmy kolejne spotkanie w ramach rozgrywek drugoligowych, przypomnijmy uzupełnienie szkolenia uzdolnionej młodzieży Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Mikołaja Kopernika w Aleksandrowie Łódzkim, klas I oraz II o profilu koszykarskim.

Naszym przeciwnikiem była drużyna ze stolicy UKS 4 Ursus Warszawa, która w zmienionym składzie porównując poprzedni sezon przyjechała do Miasta Sportu z chęcią wywalczenia pierwszego zwycięstwa, ale SMS-ianki również, z tym samym przesłanie przystąpiły do rywalizacji...

W pierwszych minutach widać było determinację Basketek, które walczyły jak lwice z dużymi pazurkami, niech poświadczy liczba 37 fauli! Wszelkie braki techniczne i ustawienia w obronie niwelowały mega ambitną postawą! Brawo WY <3

Zdecydowanie pewniejsze w ataku co chwile "kąsały" starsze koleżanki z Warszawy, dziś do odniesienia zwycięstwa zabrakło lepszej obrony, ale powoli widać zarys i postępy SMS-ianek rocznika 2004 i 2005, z czego bardzo się cieszymy :)

Gratulujemy ekipie trenera Pawła Wojtyły, a aleksandrowskiej młodzieży dziękujemy za dobry mecz, który potwierdza potencjał całej grupy!

II kolejka rozgrywek II Ligi Kobiet

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - UKS 4 Ursus Warszawa 70:94 (14:22, 21:30, 20:17,15:25) statystyki, tabela.

Spotkanie w warszawską ekipą zakończyła zmagania drugoligowe w pierwszym miesiącu rozgrywek, ale nasze juniorki młodsze mają przed sobą 31.10.2020 r. inaugurację sezonu 2020/2021 w rozgrywkach U-17, startujemy o stałej porze 14.00! Trzymajcie kciuki i oczywiście odsyłamy na nasz fan-page klubowy, gdzie zapraszamy na relację live!

GO SMS GO!