• SMS-ianki powalczyły w Sokołowie Podlaskim...
image

SMS-ianki powalczyły w Sokołowie Podlaskim...

02 grudnia 201812-

W czwartkowe przedpołudnie Reprezentacja Szkoły Mistrzostwa Sportowego przy Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Aleksandrowie Łódzkim wyruszyła do Miasta Sokołów Podlaski, gdzie rozegrały już VIII kolejkę w ramach rozgrywek drugoligowych...

Podopieczne trenerów Piotra Rozwadowskiego i Piotra Milbrandta rozpoczęły rywalizację z wielkim animuszem, mimo ciężkiej pięciogodzinnej przeprawy. Niestety dobrze dysponowane sokołowianki skutecznie kontrowały rzutami dystansowymi (10 celnych w meczu) ambitną grę aleksandrowianek, już w pierwszej odsłonie pięć "trójek" gospodyń zadecydowało o wyniku rozpoczynającej kwarty - 23:16!

W kolejnej kwarcie ponownie Team P&P dzielnie walczył w obronie i ataku, lecz bardziej doświadczone i utytułowane podopieczne trenera Rafała Haponika nie pozwoliły sobie na chwile słabości i kontrolowały przebieg spotkania. Na dłuższą przerwę schodziliśmy przy wyniku 43:33.

Ambitna postawa z pierwszej połowy SMS-ianek i zbilansowana gra w obronie i ataku kosztowała je bardzo dużo, w kolejnych kwartach niestety już nie potrafiły skutecznie odpowiedzieć na dobrą grę gospodyń :( 

Po emocjonującej pierwszej połowie musieliśmy ostatecznie uznać wyższość sokołowianek, którym gratulujemy wygranej, a SMS-iankom dziękujemy za naprawdę zadowalającą pierwszą połowę. Wartym odnotowania jest fakt powrotu po przerwie spowodowanej kontuzjami (skręceniem stawu skokowego) dwóch podstawowych zawodniczek UKS-u Zosi Łapińskiej i Ani Charytoniuk, które zdobyły po 7 oczek, bardzo się cieszymy i życzymy dużo zdrówka! 


VIII kolejka rozgrywek II Ligi Kobiet
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 89:49 (23:16, 20:17; 25:8, 21:8) statystyki, tabela.
W sobotę 8 grudnia SMS-ianki rozegrają ostatnie spotkanie pierwszej rundy, które będzie również ostatnią rywalizacją w hali SP 1 przy ul. Waryńskiego 22/26 w Mieście Sportu rozgrywanym w Starym Roku 2018! Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców :) startujemy o godz.13.30!
GO SMS GO!