• Dream Team U-17 zrobił pierwszy krok do awansu! <3

Dream Team U-17 zrobił pierwszy krok do awansu! <3

14 maja 202112-

Uzdolniona aleksandrowska młodzież rozpoczyna udział w Turnieju Półfinałowym Mistrzostw Polski juniorek młodszych U-17 od zwycięstwa w rywalizacji z gospodyniami, drużyną MOSiR Bochnia...

Przypomnijmy w grupie D walczą drużyny wspomniany gospodarz (MOSiR Bochnia) Mistrz woj. małopolskiego, Mistrz woj. wielkopolskiego i Strefy wielkopolsko - zachodniopomorskiej (MUKS Poznań), Mistrzynie województwa dolnośląskiego i Stefy dolnośląsko - lubuskiej (MKS Polkowice) oraz brązowe medalistki Mistrzostw woj. łódzkiego i wicemistrzynie Strefy kujawsko-pomorsko-łódzkiej - Dream Team U-17!

Dzień I

godz. 17.30 miejsce Hala Widowiskowo Sportowa Bochnia ul. Poniatowskiego 22

MOSiR Bochnia - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki

I kwarta

Podopieczne trenera Adama Rajkowskiego, Agaty Maciejewskiej, Mateusza Bukackiego i Sonii Bałwas ruszyły od pierwszych minut z dużym impetem, co prawda ambitne gospodynie próbowały narzucić swój styl gry, gdzie wykorzystują siłę podkoszowej Magdaleny Cabały (15 pkt., 14 zbiórek). Ostatecznie SMS-ianki wypracowują pięciopunktową przewagę...

II kwarta

W kolejnej odsłonie coraz mocniejsza gra w obronie i zaangażowanie całej drużyny przynosi zamierzone efekty! Zatrzymujemy podopieczne trenerów Pawła Michalika i Łukasza Niebielca na 9 oczkach i to był klucz do radosnej dłuższej przerwy...

III kwarta

Kolejne części potwierdziły, że dziś aleksandrowianki, są nie do zatrzymania i udowadniaj po raz kolejny, że nic ich nie złamie! Na ostatnie dziesięć minut wychodzimy przy wyniku 34:63...

IV kwarta

Po bardzo zespołowej, zbilansowanej grze obronnej i w ataku potwierdzamy, że mamy wielką ochotę na Finał U-17! Ostatnia akcja Zosi Lisieckiej (5 pkt. 1x3, 2 zbiórki, 2 przechwyty i eval 6) z przechwytem i pięknym rzutem dystansowym wpadającym równo z syreną kończymy pierwszy dzionek z radosnymi serduchami <3

MOSiR Bochnia - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 40:84 (18:23, 6:19; 10:21, 6:21) statystyki

Dziękujemy za ambitną postawę gospodyniom! Natomiast sztabowi trenerskiemu i wszystkim uzdolnionym Basketkom dziękujemy za przepiękny początek udziału w Turnieju 1/2 rozgrywanego w Bochni <3 Jesteście Wielcy <3

Zwycięstwo dedykujemy Patrycji Sadlik, które tak niefortunnie upadła, że prawdopodobnie wybiła sobie bark :( Trzymaj się Twardzielu! <3

W uzupełnieniu wyników pierwszego dnia Turnieju 1/2 MP U-17 grupy D

MUKS Poznań - MKS Polkowice 81:72 statystyki

Jutro powalczymy z ekipą polkowiczanek i w przypadku wygranej zapewnimy sobie awans do Wielkiego Finału Mistrzostw Polski juniorek młodszych U-17 (26-30.05.2021 r.)! Trzymamy mocno kciuki! <3