• Piąte z rzędu zwycięstwo! Brawo WY <3
image

Piąte z rzędu zwycięstwo! Brawo WY <3

21 listopada 201912-

Wyjazdem do Bydgoszczy zakończyliśmy podróże po województwie kujawsko-pomorskim rundy zasadniczej rozgrywek juniorek starszych! Rywalizacja z bardzo ambitną, waleczną i nadzwyczaj skutecznie rzucającą z dystansu ekipą trenerów Piotra Feddera i Łukasza Koteckiego - MUKS WSG Supravis Bydgoszcz, była kolejnym "badaniem" możliwości Basketek przed zbliżającymi się wielkimi krokami Turniejem Strefowym!

Dominacja fizyczności w "pomalowanym" pozwalała podopiecznym trenerów Adama Rajkowskiego, Dariusza Raczyńskiego i Tomasza Grzeszczakowskiego na wprowadzania nowych rozwiązań taktycznych i ogrywanie uzdolnionej, aleksandrowskiej młodzieży klasy I i II SMS LO Aleksandrów Łódzki - Aleksandry Rok, Alicji Jarząb i Natalii Rudzińskiej...

W każdej z trzech pierwszych kwart powiększaliśmy przewagę, by w ostatniej odsłonie w pełni kontrolować spotkanie, które potwierdziło obawy sztabu trenerskiego UKS Basket, niski skład bydgoszczanek wymuszał ich rzuty dystansowe, łącznie 9 trójek trafionych robi wrażenie! Również aleksandrowianki, w tym elemencie "wykręciły" rekord tego sezonu, osiem trójeczek znakomicie zbilansowało grę w ataku - na obwodzie i w polu trzech sekund, o to właśnie chodzi, powrót do siły Sreberek! Podziękowania za walkę dla młodych-gniewnych z Bydgoszczy.

Mimo rozpoczętego mikrocyklu przygotowującego Basketki do Turnieju Strefowego i związanego z nim przemęczeniem odnosimy piąte z rządu zwycięstwo zapewniające nam Mistrzostwo woj. łódzkiego i kujawsko-pomorskiego! Wielkie gratulacje <3 Brawo WY!

V kolejka rozgrywek juniorek starszych U-22

MUKS WSG Supravis Bydgoszcz - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 79:97 (21:28, 18:27; 17:22, 23:20) statystyki, tabela.

Przed aleksandrowskimi koszykarkami ostatnie spotkanie rundy zasadniczej sezonu 2019/2020. Zagramy z zapleczem ekstraklasowej drużyny MMKS Katarzynkami Toruń. Startujemy w najbliższą środę o godzinie 18.00! Do zobaczenia :)

GO BASKET GO!