• Daleka podróż SMS-ianek zakończona niewielką przegraną...

Daleka podróż SMS-ianek zakończona niewielką przegraną...

18 listopada 201812-

Niemal sześć godzin jazdy zajęła podróż do Miasta Lublina, gdzie w sobotnie popołudnie zmierzyły się SMS-ianki z gospodyniami drużyną Kanokajaki Basket 51 :( Wymęczone Basketki prowadzone przez trenera Piotra Rozwadowskiego od pierwszych minut ambitnie walczyły, ale brak skuteczności rzutowej nie pozwalał aleksandrowskiej drużynie na wyjście na prowadzenie. Ostatecznie pierwsza połowa kończy się wynikiem 39:33...

Po przerwie SMS-ianki nie odpuszczają, "cisną" na całym parkiecie, ale niestety gospodynie grające na wysokim współczynniku rzutowym nie pozwoliły na wygraną naszych koszykarek :(

Gratulujemy lubliniankom za wygraną, a SMS-iankom za zaangażowanie w całym spotkaniu i walkę do ostatniej sekundy spotkania! Brawo WY :)

Cieszy powrót do formy Justyny Kozarskiej (20 pkt., 2x3, grając na 60%!, 1 zbiórka, 1 asysta, 4 przechwyty, eval 15!)! Brawo TY :)

VI kolejka rozgrywek II Ligi Kobiet

Kanokajaki Basket 51 Lublin - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 69:64 () statystyki, tabela.

Za tydzień zmierzymy się na własnym parkiecie z niepokonanym liderem MUKS AZS UMED Łódź, startujemy o godzinie 13.30. Serdecznie zapraszamy kibiców!