• Aleksandrowskie żaczuchy wróciły na parkiet! <3
image

Aleksandrowskie żaczuchy wróciły na parkiet! <3

15 marca 202112-

W minioną niedzielę Dream Team U-12 ruszył do boju w drugim turnieju rangi Mistrzostw woj. łódzkiego, tym razem podopieczne trenerów Michała Zalewskiego i Kacpra Nowowiejskiego zawitały do Zgierza, gdzie zmierzyły się z drużynami z Pabianic i Strykowa!

Drugi turniej kategorii żaczek U-12 przypomnijmy rocznik 2009 i młodsze rozpoczął się od pojedynku pabianiczanek z drużyny PTK A&D Pabianice z gospodyniami turnieju ekipą TK Basket Stryków, w którym bezapelacyjnie lepszą okazuje się team z Pabianic;

TK Basket Stryków - PTK A&D Pabianice 34:50 (6:14, 6:10; 6:14, 16:12) statystyki.

W drugim spotkaniu w nowej Hali MOSiR Zgierz przy ul. Wschodniej 2 mieliśmy możliwość zmierzenia się ze zwyciężczyniami pierwszej rywalizacji, gdzie i tym razem zaprzyjaźniona ferajna z Pabianic okazuje się zdecydowanym wygranym tego turnieju. Aleksandrowianki ponownie stwarzały sobie sytuacje, a nie potrafiły w ostatnim decydującym momencie trafić spod samego kosza :(

PTK A&D Pabianice - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 51:28 (6:4, 18:9; 12:6, 15:9) statystyki.


Po chwili odpoczynku wróciliśmy do walki, tym razem stoczyliśmy bój z gospodyniami drużyną ze Strykowa! Dream Team-u trenera Michała&Kacpra, były sparaliżowane i dramatyczni rozpoczynają pierwszą odsłonę na szczęście w kolejnych odsłonach dzielnie powalczyły zbierając bezcenne doświadczenie!   

UKS Basket Aleksandrów Łódzki - TK Basket Stryków 19:45 (2:16, 6:9; 5:7, 6:13) statystyki, tabela.

Przed nami bardzo długa przerwa, aż do 11 kwietnia, kiedy to zorganizujemy turniej żaczkowy w naszej Hali SP 1 przy ul. Waryńskiego 22/26, a podejmiemy ekipy z Ksawerowa i Łodzi (Widzewa). Trzymamy mocno kciuki!

GO BASKET GO!