• Nasze kadetki dzielnie walczą!

Nasze kadetki dzielnie walczą!

03 marca 201812-

W przedostatniej kolejce aleksandrowskie kadetki pod wodzą trenera Adama Rajkowskiego wyruszyły na spotkanie rewanżowe do Łodzi, gdzie w sali przy ul. Czajkowskiego 14 zmierzyły się w widzewiankami!

Od pierwszych minut trwała zacięta rywalizacja, ale po kilku błędach w obronie, to łodzianki schodziły na dłuższą przerwę z przewagą 13-punktową. Basketki nie poddają się i dzielnie walczą w trzeciej i czwartej kwarcie! Właśnie takich aleksandrowskich koszykarek chcemy oglądać na parkietach, odważnie walczących pod tablicami i godnie grającymi z najlepszymi drużynami w woj. łódzkim! Brawo WY :) Ciężka praca zawsze popłaca, godziny treningów motorycznych pod opieką trenera Piotra Milbrandta i koszykarskich z trenerem Adamem przynosi zamierzony cel! Wreszcie uwierzyłyście, że warto!

Gratulując łodziankom, dziękujemy Basketkom za postawę godną aleksandrowskiego "charakteru", czyli ambitnej walki ze swoimi słabościami!

Dziękujemy :)

Kadetki U-16 runda finałowa

Widzew Łódź - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 75:60 (18:12, 16:9, 25:22, 16:17) statystyki, tabela.

Przed podopiecznymi trenera Adama ostatni mecz sezonu 2017/2018, który odbędzie się nietypowo w niedzielę 11 marca 2018 r. o godzinie 12.00, serdecznie zapraszamy na pożegnalny spotkanie naszych dzielnych kadetek!