• Kadetki nie zachwyciły :(

Kadetki nie zachwyciły :(

02 grudnia 201812-

"Senna" atmosfera udzieliła się również naszym kadetkom, które w sobotnie wczesne popołudnie zmierzyła się z drużyną pretendującą do zdobycia mistrzostwa woj. łódzkiego KKS Pro-Basket Kutno prowadzoną przez trenerkę Karolinę Kociurską-Tomczak...

Podopieczne trenerów Dariusza Raczyńskiego i Piotra Milbrandta od pierwszych minut wystartowały bez zaangażowania i woli walki, przegrały spotkanie już w szatni :( na nic silna motywacja z ławki trenera Dariusza, w sobotnie popołudnie nic nie docierało do naszych Basketek :(

Blamaż trwał do trzeciej kwarty, gdzie zmotywowane aleksandrowianki wreszcie pokazały "pazurki" i grały jak równy z równym, pokazując, że potrafią biegać, skakać, walczyć i co najważniejsze wykorzystywać posiadane umiejętności koszykarskie! Niestety ogólny bilans jest bardzo niekorzystny dla Team-u D&P, ale cóż zagryzamy usta i walczymy dalej ze swoimi słabościami! Never give up!

Gratulując kutniankom, dziękujemy kibicom naszej drużyny za wsparcie, a Basketkom życzymy wiary we własne umiejętności!

V kolejka rozgrywek kadetek U-16
UKS Basket Aleksandrów Łódzki - KKS Pro-Basket Kutno 37:130 (6:33, 8:27; 17:32, 6:38) statystyki, tabela.
Niestety na tą chwilę jeszcze nie wiemy, czy dojdą do skutku negocjacje dotyczące spotkania z drużyną ŁKS KK Łódź, zaplanowanego na najbliższą sobotę 8 grudnia. Właśnie w drugą sobotę ostatniego miesiąca Starego Roku 218 część Basketek wraz z trenerem Dariuszem wyjeżdża na ostatni Camp PZKosz Programu KOSSM do Żyrardowa, a pozostałe Basketki wyruszają na Mikołajkowy Turniej do Sieradza! Powodzenia :)