• Po ponad miesięcznej przerwie wracamy do grania w II LK! <3

Po ponad miesięcznej przerwie wracamy do grania w II LK! <3

21 stycznia 202312-

Dream Team U-17 wreszcie się doczekał powrotu na parkiety drugoligowe, gdzie pod wodzą trenerki Inny Kochubei (I trener odpowiedzialna za przygotowanie koszykarskie) oraz trenerów przygotowania motorycznego Jakuba Wróblewskiego i Karola Stańczyka mają szansę na ogrywanie się i zbieranie bezcennego doświadczenia!

"Spragnione grania" SMS-ianki rocznika 2006 i młodsze rozpoczynają spotkanie od mocnego uderzenia, w którym pięknie zbilansowały grę obronną z atakiem, czego efektem, było 9-punktowe prowadzenie! <3

Dziś aleksandrowski sztab szkoleniowy nie mógł skorzystać z kontuzjowanych Basketek - kapitan Agaty Kasprzyckiej, Karoliny Kaźmierczak, zdrowej, ale nieobecnej Weroniki Lisieckiej, Natalii Polak oraz Dominiki Rybarczyk, wszystkim Wam życzymy szybkiego powrotu do Dream Team-u U-17! <3

Niestety gospodynie dochodzą do głosu w II kwarcie odrabiając straty i wychodzą na jednopunktowe prowadzenie :( Defence!

W kolejnych dziesięciu minutach potwierdzamy dobre przygotowanie, co prawda przemęczone aleksandrowskie koszykarki zwolniły troszeczkę tempo, ale mimo wszystko wychodzą na prowadzenie! <3

Na ostatnią kwartę wychodzimy z pięciopunktową zaliczką (51:56)! <3

Ostatnia kwarta, to istny horror z happy-end-em! Kiedy gospodynie odrabiają straty i na minutę przed końcem przegrywały 68:65, pokazują "pazurki" i po niesamowitym boju zdobywamy Nową Wieś! <3 Brawo WY!

Podziękowania dla podopiecznych sztabu trenerskiego Anny Adamczewskiej oraz Marty Firlik, a SMS-iankom dziękujemy za walkę i pokaz siły i charakteru w końcówce spotkania, takich "Walczaków" potrzebujemy, które zaangażowane i zdeterminowane mogą WSZYSTKO! <3

II kolejka play-off rozgrywek II LK o miejsca VII-XII Hala ZSP Nowa Wieś ul. Główna 96 21.01.20MJ r. (sobota) godz.11.30

TK Nowa Wieś - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 70:71 (12:21, 22:12; 17:23, 19:15) statystyki, tabela.

Przed Basketkami chwilka odpoczynku, tydzień wolnego, naładowania baterii i powrót 29.01.20MJ r. (niedziela), by rozpocząć ostatni etap przygotowań do Turnieju Strefowego U-17K (2-5.03.20MJ r.)!